Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Evlilik Kredisi şartları açıklandı! Son dakika yaş sınırı ve başvuru tarihi belli oldu

Yayınlanma:
ABONE OL

Evlilik Kredisi şartları, yaş sınırı açıklandı. 2023 yılında verilecek Evlilik kredisi başvuruları nasıl yapılır? Evlilik kredisi başvuru ne zaman ve nereden yapılacak merak ediliyor.

Son dakika Aile ve Gençlik Fonu resmi olarak kuruldu!

Aile ve Gençlik fonu resmen kuruldu. Evlenmek isteyen gençlere verilecek Evlilik Kredisiyle ilgili son dakika açıklamalar yapıldı. Özellikle yaş sınırı, geri ödeme ve başvurular nasıl yapılacak merak ediliyordu. Evlilik kredisiyle ilgili herşey açıklandı!

Aile ve Gençlik fonu Resmi gazete’de yayımlanarak kuruldu. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcısı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Sanayi ve Teknoloji bakan yardımcısı ve Spor Bakan yardımcısı olmak üzere 5 kişiden oluşan yönetim kurulu oluşturuldu.

Yeni evlenecek çiftlere müjde!

Aile ve Gençlik fonu üzerinden Evlilik kredisi verilecek. Yeni evlenecek gençlere 150.000 TL kredi sağlanacak.

Evlilik Kredisinde 2 yıl ödeme olmayacak. 2 yıl ödemesiz verilecek kredi, 4 yılda geri ödeme şartı konulacak.

Evlilik kredisi yaş sınırı belli oldu!

Yeni Evlenecek çiftler Aile ve Gençlik fonu üzerinden verilecek Evlilik kredisi yaş sınırı 27 olarak açıklandı. Yaş aralığı 18-27 yaş arasında olanlara sağlanacak. Yaş sınırının yükseltilmesi düşünülmüyor.

Evlilik kredisi hangi şehirlerde verilecek?

Evlilik Kredisi ilk olarak deprem bölgesi şehirlerinde yapılacak. Pilot bölge olarak 6 Şubat depreminden etkilenen illerden oluşacak fon, Türkiye genelinde de yaygınlaşacak.

Evlilik Kredisi başvuruları nereden yapılacak?

Her yıl düzenli olarak artıracak kredi miktarı başvuruları internet üzerinden yapılacak. E-devlet üzerinden de Evlilik Kredisi başvuruları yapılacak. Ancak şu an e-devlet ve internetten başvuru adresi bulunmuyor. Yakın zamanda başvuru ekranı açılacak.

Başvurular ne zaman toplanacak?

Aile ve Gençlik Fonu üzerinden yapılacak başvurular Aralık ayında toplanmaya başlayacak.

 

İlgili Haberler

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Belediye
07 Nisan 2024
ŞİLE’NİN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÖZGÜR KABADAYI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart Yerel Seçimlerinde, Şilelilerin halkının desteğiyle %51.88 oy oranı ile Şile Belediye Başkanı seçilen Cumhuriyet Halk Partisi adayı Özgür Kabadayı, 4 Mart Perşembe günü Şile İlçe Seçim Kurulu’ndan düzenlenen mazbatayı vatandaşlarında yoğun katılımlarıyla birlikte teslim alarak başkanlık görevine resmen başladı. ŞİLE İÇİN YENİ BİR DÖNEM   İLGİLİ HABER Seçim bitti AK Parti İftar çadırı […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]