Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Aile dizisi final yapıyor! Reytinglere rağmen bitiyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Show TV ekranların reyting rekortmeni dizisi Aile final kararından dönmüyor. Her hafta birbirinden yeni oyuncuların katıldığı ve başrollerin ayrıldığı Aile dizisi, daha önce planlandığı gibi Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ ile 30 bölüm üzerinden anlaşma sağlanmıştı.

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Aile dizisiyle ilgili uzayacak mı bitecek mi gibi sorular sıklıkla sorulmuştu. Son gelen bilgilere göre Aile dizisinin akıbeti belli oldu. Aile dizisi ne zaman final yapacak? Aile dizisi bitiyor mu belli oldu!

Aile ne zaman final yapacak?

Türkiye’nin en efsane iki oyuncusunu başrol oynatan Ay yapım imzalı aile dizisiyle ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Canan Ergüder, Nejat İşler, Muza Uzunlar ve Nur Gürer gibi yıldız simlerin yer aldığı Aile dizisi final kararı belli oldu.

Aile dizisi daha önce planlandığı gibi 30. bölümde final yapacağı öğrenildi.

Hem izleyiciler hem kanal devam etmesini isterken Aile dizisi planlandığı gibi uzatılmayacak ve 30. bölümde biteceği öğrenildi.

Reytinglerde rekorlar kıran dizinin uzama ihtimalinin bulunmadığı öğrenildi. Hakan Bonomo’nun 30 bölüm üzerinden yazmayacağı öğrenilen diziyi başka biri yazar mı Serenay Sarıkaya yada Kıvanç Tatlıtuğ 30 bölüm üzerine devam eder mi dizi devam kararı alsa da bu soruların yanıtı uzun bir süre çıkmayacak gibi görünüyor.

Aile dizisinde geçtiğimiz hafta başrol oyuncusu İbrahim karakterini canlandıran Levent Ülgen diziye ölerek veda etmişti. Bu hafta dizide bir diğer başrol Nur Sürer’in canlandırdığı Hülya karakteri de ayrılırsa, Aile dizisi takvime uyacak ve bir daha uzamayacağı öğrenilecek.

Ancak Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ fanları diziyi uzatmak için şimdiden kampanyalar yapmaya başladı.

İlgili Haberler

Genel
20 Nisan 2024
KİRA ANLAŞMAZLIKLARININ YÜZDE 80’İ DAVAYA DÖNÜŞÜYOR

Ev sahipleri ve kiracılar arasındaki anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulması için hayata geçirilen arabuluculuk sistemiyle Anadolu illerindeki anlaşmazlıkların yaklaşık yüzde 60’ı çözüme kavuşturulurken, büyük şehirlerde bu oranın yüzde 20’lerde kaldığı görülüyor.   Büyük şehirlerdeki kira anlaşmazlıklarının yüzde 80’i davaya dönüşmeye devam ediyor. İLGİLİ HABER Başkan Yıldız’ın yeğeni Doruk Erol Çevik Eskrim Dünya Şampiyonu oldu Türkiye’de özellikle son […]

Eğitim
20 Nisan 2024
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde Bağımlılık Üzerine Söyleşi

Ülkemiz Bağımlılıkla Mücadele Seferberliği kapsamında, İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında Prof. Dr. Nevzat TARHAN ile birlikte Kurum Psikologu Nurdan EYÜPREİSOĞLU’nun moderatörlüğünde bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide Prof. Dr. Nevzat TARHAN,  bağımlılık nedir, kişiyi madde kullanmaya iten nedenler nelerdir, bağımlı bir bireyin tedavisi nasıl olmalıdır, bağımlı bir birey ile nasıl […]

Belediye
20 Nisan 2024
Dünyanın Çocukları “Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali” için İBB’de buluştu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 15 farklı ülkeden ‘Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali’ için İstanbul’a gelen çocukları, Saraçhane’deki tarihi Meclis Salonu’nda ağırladı. İmamoğlu, aralarında Filistin ve Ukrayna’dan gelen çocukların da bulunduğu katılımcılara, “Dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan savaşların, acıların son bulması, Atatürk’ün dediği gibi, yurtta ve dünyada barışın egemen olması için, çocuklardan öğreneceğimiz çok şey var. Dilerim, […]

Çocuk
20 Nisan 2024
Çevreci ve Sanat Sever Öğrencilerin Yaratıcı Çalışmaları 3. Kez Müze Gazhane’de!

 İTÜ GVO Beylerbeyi Yerleşkesi öğrencilerinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Resim Sergisi bu yıl üçüncü kez 23 Nisan – 14 Mayıs tarihlerinde Müze Gazhane’de yapılacak. Sergideki çalışmaların bir kısmı ‘’ileri dönüşüm’’ temasına odaklanıyor. Öğrencilerin yaratıcı güçlerini dünyanın geleceği için ortaya koydukları sergi izleyicileri düşündürürken, yaşam ve tüketim alışkanlıklarını sorgulamaları için de ilham verecek. Dünya Bankası’nın […]