SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Spor dünyasının önde gelen isimlerinden İbrahim Murat Gündüz, tutkuyla sürdürdüğü çalışmalarının karşılığını “Yılın Spor Elçisi” ödülü alarak görmeye devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’un büyüleyici mekanlarından biri olan Neccla’da, 21 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen “Yılın Starları 2023 Türkiye” ödül töreni, şıklığı ve ihtişamıyla dikkat çekti. Etkinlik, yetenekli sunucu Enes Furkan Bilgiçli’nin dinamik sunumu ve toplumun yakından tanıdığı Cansu Yıldırım’ın ev sahipliğinde daha da canlı bir atmosfere büründü. İbrahim Murat Gündüz, Pars Medya Reklam Ve Medya Hizmetleri A.Ş’den Oğuz Ünal Kalafat ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen değerli iş insanlarının arasında yer alarak etkinliğin dikkat çeken simalarından bir oldu.

Ödül töreninde, Gündüz, Esin Yum, Ecem Gül, Pelin Suade, Buse Ilgaz gibi tanınmış isimlerle birlikte kırmızı halıda zarif bir görüntü oluşturdu.

Müzik alanının beğenilen isimleri Esra Özmen, genç ve yetenekli pop şarkıcısı Lara, Tuğba Ekinci, Rabia Tunçbilek ve Kafadar, canlı şovları ile gecenin atmosferini daha da yükseltti.

Bilgiçli, unutulmaz bu geceyi takiben, ileride gerçekleşecek organizasyonlarla ilgili heyecan verici bilgiler verdi. Spora katkılarıyla sürekli övgü toplayan Gündüz, bu ödülle birlikte geleceğe yönelik pozitif ve ilham veren mesajlarını paylaştı.

Ukraynalı kadın boksörleri savaşın zorluklarından kurtararak Türkiye’ye getiren ve Gürcistanlı MMA dövüşçüsü Liana Jojua’ya desteğini sunarak onu koruması altına alan Gündüz, bu adımlarıyla adından saygıyla söz ettirmeyi başardı. Uluslararası alanda Türkiye’ dövüş sporlarında başarıyla temsil eden Gündüz, bu nedenle “Yılı Spor Elçisi” ünvanını kazandı. Bu etkileyici organizasyonun mükemmel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Cansu Yıldırım’a olan minnettarlığını ifade ederek teşekkürlerini iletti.

https://www.sondakika.com/amp/haber-ibrahim-murat-gunduz-yilin-spor-tesvik-ve-16308566/

İlgili Haberler

Belediye
19 Şubat 2024
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı basın mensupları ile bir araya geldi.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız ve Üyeleri ile bir araya geldi. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı toplantıda kısa bir açıklama gerçekleştirdi. Ocaklı “ Bildiğiniz üzere İstanbul’un tek mavi bayraklı sahillerine sahip bir ilçesi Şile mavi bayrak o kadar kolay elde edilmiyor. 4-5 yıllık bir çalışmanın neticesinde sağlık […]

Belediye
18 Şubat 2024
İBB Adayı Murat Kurum: Dünya şehirlerinin gıptayla baktığı ’İstanbul Taksi’ markasını oluşturacağız

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Üsküdar Mehmet Çakır Kültür Merkezi’nde taksi şoförleri ile bir araya geldi. İstanbul’da düğüm haline gelen taksi problemini çözeceklerini belirten Kurum, “Biz, hem taksicimizi hem de İstanbulluları ‘Uğraştıran değil ulaştıran İstanbul’ diyerek rahatlatacağız.” dedi. Kurum, taksi şoförlerinin taleplerinin farkında olduklarını belirterek, “Buradan taksici esnafımıza sözümüzü veriyoruz. Biz İstanbul’un ulaşım […]

Basında Kadıköy
17 Şubat 2024
CHP Kadıköy Adayı Mesut Kösedağı: “Hedefimiz rekor oyla seçilmek”

Cumhuriyet Halk Partisi Kadıköy Belediye Başkanı Adayı Mesut Kösedağı, seçim çalışmalarını yaptığı Kadıköy’de seçmen ve parti yöneticileri ile buluştu. Kösedağı seçimde rekor oy hedeflediklerini belirterek, “Mikro-mobilite gibi akıllı şehir uygulamalarından dijital demokrasi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede bilimin, verinin bizi yönlendireceği bir yönetim sunarak, dijital devrimi Kadıköy’den başlatacağız” dedi.   31 Mart 2024 yerel seçim […]

Belediye
15 Şubat 2024
AFETLERE DAYANIKLI RİSKSİZ İSTANBUL İÇİN İBB ADAYI MURAT KURUM

Afetlere karşı dirençli Türkiye inşa etmek için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı murat Kurum’un Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı döneminde; Türkiye’nin her yerinde 2 milyon 200 bin konut dönüştürüldü. 1 milyon 300 bin sosyal konut inşa edildi. Tüm Türkiye’de 5 yılda 365 bin yeni yuva, 46 bin yeni afet konutu yapıldı. Asrın felaketi sonrası […]