MENÜ ☰
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Göztepe, Manşet, Spor, Toplum » Ziraat Türkiye Kupası’nda 1. kademe maçları yarın oynanacak
Ziraat Türkiye Kupası’nda 1. kademe maçları yarın oynanacak


İSTANBUL(CİHAN)- Ziraat Türkiye 1. kademe maçları yarın ve 2 Eylül Perşembe günü oynanacak. Karşılaşmaların başlama saatleri ile hakemleri açıklandı.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 1. Kademe maçlarının programı ve hakemleri şöyle;

1 Eylül Çarşamba

15.30 Tokatspor – Yimpaş Yozgatspor: Bilal Köseoğlu

15.30 Akçaabat Sebatspor – Araklıspor: Murat Göze

15.30 Pazarspor – 1461 Trabzon: Volkan Şeker

15.30 Belediye Vanspor – Şanlı Urfaspor: Yusuf Yılmaz

16.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor – Eyüpspor: Alpaslan Cebe

16.00 Güngören Belediyespor – Gaziosmanpaşa: Sertan Bakan

16.00 Darıca G.Birliği – Gebzespor: Osman Ender Bulut

16.00 Bandırmaspor – TKİ Tavşanlı Linyitspor: Sefa Demir

16.00 Balıkesirspor – Körfezspor: Ozan Soykan

16.00 Torbalıspor – Akhisar Belediye Gençlik Ve Spor: Ali Şalk

16.00 Turgutluspor – Menemen Belediyespor: Barış Yavaş

16.00 Türk Telekomspor – Keçiören Sportif: Fayat Bakan

16.00 Beypazarı Şekerspor – Çorumspor: Mutlu Dalbudak

16.00 Keçiörengücü – Bugsaşspor: Mehmet Gonca

16.00 İskenderun Demir Çelikspor – Adıyamanspor: Bülent Çenet

20.00 Yeni Malatyaspor – Siirtspor: Hacı Mehmet Şimşek

20.00 Konya Torku Şekerspor – Göztepe: Bahadır Kayışoğlu

2 Eylül Perşembe

16.00 Kırıkhanspor – Adana Demirspor: Mehmet Güven

📆 31 Ağustos 2010 Salı 16:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Beşiktaş 18 12 2 4 41 21 +20 38 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Fenerbahçe 18 12 2 4 38 22 +16 38 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Galatasaray 19 11 3 5 40 17 +23 36 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Gaziantep 19 9 7 3 33 23 +10 34 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Hatayspor 19 9 4 6 28 24 +4 31
6 Alanyaspor 18 9 3 6 29 16 +13 30
7 Trabzonspor 19 8 6 5 23 22 +1 30
8 Fatih Karagümrük 18 7 6 5 30 24 +6 27
9 Yeni Malatyaspor 19 7 6 6 27 25 +2 27
10 Göztepe 19 6 7 6 28 22 +6 25
11 Antalyaspor 19 6 7 6 20 26 -6 25
12 Çaykur Rizespor 19 6 6 7 26 34 -8 24
13 Sivasspor 18 5 8 5 20 22 -2 23
14 Başakşehir 19 6 5 8 25 31 -6 23
15 Konyaspor 19 6 4 9 27 27 0 22
16 Kasımpaşa 18 6 4 8 21 29 -8 22
17 Kayserispor 19 5 4 10 14 23 -9 19
18 Gençlerbirliği 19 5 4 10 19 38 -19 19 2021-22 1.Lig
19 BB Erzurumspor 19 4 4 11 18 34 -16 16
20 MKE Ankaragücü 18 4 3 11 21 30 -9 15
21 Denizlispor 19 3 5 11 18 36 -18 14

BAĞLANTILAR