Deneme Bonusu Veren

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

İLAYDA EMİR KREASYONU BÜYÜLEDİ

Yayınlanma:
ABONE OL

Takım elbiseler 19. Yüzyılda günlük kıyafetler olarak tasarlanırken 20. Yüzyılla birlikte resmileşerek erkek için güç ve prestijin dışa yansıtılmasında en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir.

Genç tasarımcının koleksiyonu muhteşemdi..

Moda ve tekstil sektörüne katkı sağlaması adına bu yıl ikincisi düzenlenen Thalia Natural Beauty Openstage karma defile ile İstanbul’da bir otelde muhteşem bir final yaptı.

Alanında usta tasarımcıların eserlerinin arasında genç ve başarılı bir modacı İlayda Emir ise dikkat çekti..

Erkek giyimde marka olmayı hedefleyen genç ismin ceket ve takım elbise tasarımları büyük beğeni ve alkış aldı.

Cem Özer’in sunduğu defilede ünlü model Demet Şener’de İlayda Emir tasarımları ile sahneye çıkarak  finalde Emir ile poz verdi..

Kendine özgü tasarımlarıyla moda dünyasında fark yaratan ve tamamen bir farkındalığı yansıtan, özgün dokunuş ve detaylarıyla kişiye özel giyimi bir tutku haline getirenlere yönelik hazırladığı yeni kolleksiyonuyla zanaati bambaşka bir sanata dönüştüren genç tasarımcı İlayda Emir’in kolleksiyonunda erkek giyimin bambaşka bir boyutuna da izleyenler şahit oldu.

Modern tasarımlarında kullandığı renk armonisi ve kendine özgü çizgileri ile klasik tasarımlarıyla dikkat çeken modacı İlayda Emir; hedefinin farklı tasarımlarla bir farkındalık oluşturmak olduğunu söyledi. Bu güzel etkinliğe emek verenlere ve her daim yanımda olan aileme de teşekkür ediyorum.

Yüce Rabbim’in insana bahşettiği akıl ve zekayı en güzel şekilde kullanarak giyim sektöründe farklı eserlere imza atmaya da inşallah devam edeceğim; dedi.

İlgili Haberler

Belediye
16 Nisan 2024
İBB MECLİSİ 9. DÖNEM İLK OTURUMU İMAMOĞLU TARAFINDAN AÇILDI

İBB 9’ncu seçim dönemi ilk oturumu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden üçüncü kez başarıyla çıkan Başkan Ekrem İmamoğlu tarafından açıldı.  Oturumu açmadan önce, toplam 315 kişiden oluşan İBB Meclis üyelerinin ellerini tek tek sıkan İmamoğlu, “31 Mart 2024 seçimlerinde halkımız, demokratik hakkını kullanmış ve İstanbul’u 5 yıl daha yönetmemiz yönünde bizlere vazife vermiştir. 5 yıl […]

Kadikoy’s Digitized Youth Spearhead Bitcoin Revolution, Shaping Future of Turkish Economy
Kadikoy’s Digitized Youth Spearhead Bitcoin Revolution, Shaping Future of Turkish Economy

Sunday, November 14, Kadikoy- The captivating district of Kadikoy in Istanbul is popularly known for its vibrant energy, historic marketplaces, and most recently, its enthusiastic digitized youth. Kadikoy’s younger demographic has successfully harnessed the potentials of blockchain technology, creating a new wave of economic revolution within the district. It’s the Youth of Kadikoy vs. the […]

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]