MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor, Toplum, Yaşam » İstanbul Ümraniye’de halı sahada iki grup tekmeli yumruklu kavga etti

İstanbul Ümraniye’de halı sahada iki grup tekmeli yumruklu kavga ettiÜmraniye’de bir halı sahada maç yapan kişilerin arasında çıkan tartışma yumruklu tekmeli kavgaya dönüştü. Sahadaki bazı kişiler birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırırken diğer kişiler ise kavgayı zorlukla ayırdı. O anlar kameraya yansıdı.

Ümraniye’de halı sahada iki grubun tekmeli yumruklu kavgası kamerada – Tıkla İzle

Ümraniye’de Karabekir halı sahasında yaşanan olayda, maç yapan kişiler arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesiyle taraflar birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırmaya başladı. Sahadaki diğer kişilerin de kavgaya dahil olmasıyla kavga büyüdü. Bir grup kişi birbirlerine saldırırken sahadaki diğer kişiler de kavgayı güçlükle ayırmaya çalıştı. Halı sahada birbirlerine giren şahıslar, beraberindeki diğer kişilerin çabasıyla birbirlerinden ayrıldı. Halı sahada bulunan iki grubun birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdığı anlar güvelik kamerasına yansıdı.

📆 01 Eylül 2022 Perşembe 15:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR