MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Erenköy, Göztepe, Manşet, Mekanlar, Toplum » Mobil Kafe Zinciri Hotstop Vıa/Lıfe Avm’de Ankara İle Buluştu…
Mobil Kafe Zinciri Hotstop Vıa/Lıfe Avm’de Ankara İle Buluştu…


Keyifli bir mola” sloganı ile metropollerle buluşmaya başlayan dünyanın ilk mobil kafe zinciri HOTSTOP, şehir hayatının bir parçası olmaya devam ediyor. HOTSTOP, geçtiğimiz günlerde Via/Life Fashion OUTLET’te Ankara’daki ilk şubesini açtı.

HOTSTOP Mobil Kafeleri, kupa formundaki sıra dışı konsepti, sahip olduğu teknolojileri, şaşırtan ürün fiyatları ve emsalsiz lezzetleriyle farkı yaratıyor.

HOTSTOP, uluslararası proje geliştirme şirketi ÇözümVar’ın yaklaşık 2 yıllık çalışmasının bir ürünü. İleri teknoloji ile donatılmış HOTSTOP Mobil kafeleri; görünümü, fonksiyonelliği, özgün masa-sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Modern bir kafede olması gereken her türlü teknik altyapı ve ekipmana sahip olan HOTSTOP’lar şehrin hızlı yaşamına yeni bir soluk getiriyor.  Oldukça lezzetli kahve ve çay çeşitleri ile sandviç, kek ve kurabiyeleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

HOTSTOP’ların içinde Türkiye’de ilk defa HOTSTOP’larda kullanılan ve tüm kalibrasyonları uzaktan yönetilen tam otomatik kahve makinalarının yanında, demleme çay makinaları,  buz makinası, +4 ve -18 depolama dolapları, dahili aspiratör ve klima sistemleri, dijital menüboard’ları, mikrodalga fırınlardan blender’lara  çok sayıda ekipman yer alıyor. Sahip olduğu ERP sistemleriyle her türlü operasyonun görsel ve veri yönetimi olarak uzaktan anlık izlenebildiği HOTSTOP’ların üstünde yer alan kayan yazı platformu da tam bir bilgi portalı. HOTSTOP’ların üstündeki 8.9 m uzunluğundaki dijital ekranlardan her türlü menü bilgisinin yanında çok yakında gündemdeki ekonomik gelişmeleri bile izleyebileceksiniz. Bu ekranlar uzaktan bir Blackberry ya da Iphone’dan yönetilebilecek şekilde yapılandırılmış.

Metropolün yeni ikonu olmaya aday HOTSTOP’lar, yiyecek&içecek sektöründe “Mobil Kafe”  kategorisini yaratma yolunda ilerlemeye devam ediyor.   

HOTSTOP Hakkında:

 

04 Haziran 2010 tarihinde İstanbul’un önemli alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus AVM’de Kadıköy ile buluşan HOTSTOP, hemen ardından 09 Haziran’da İçerenköy Carrefour AVM’de yerini aldı. 19 Haziran’da Merter TEKZEN Yapı Market Zeytinburnu Metrosu girişinde görkemli bir açılışla hizmete girdi.  03 Temmuz’da İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde şube açan HOTSTOP, 17 Temmuz 2010 tarihinde de İstanbul Göztepe’de bir akaryakıt istasyonunda İstanbullulara “Merhaba” diyecek.  

Mayıs ayında İstanbul dışında Bursa Zafer Plaza ve Samsun Yeşilyurt AVM ile Anadolu’ya da açılmayı başlayan HOTSTOP, Temmuz-Ağustos aylarında Ankara ve İzmir’de açacağı yeni noktalar ile Anadolu’daki büyümesine devam edecek. Eylül’de ise Adana, Eskişehir ve Antalya’da da olunması hedefleniyor.

Çok yakında HOTSTOPları; onlarca katında yüzlerce çalışana ev sahipliği yapan plazaların önlerinde, üniversite kampüslerinde, AVM’lerin dış mekânlarında, hastane ve okul bahçelerinde, havaalanları yolcu bekleme alanlarında ve benzin istasyonlarında görebileceksiniz. Önümüzdeki günlerde HOTSTOP’lar ile Caddebostan’da, İstiklal Caddesi’nde, Anadolu’da güzel bir park’ta ya da caddede karşılaşırsanız hiç şaşırmayın…

Galeri
📆 15 Temmuz 2010 Perşembe 14:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR