MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Ülkücü Hareket’ten Kadıköy’de terör odaklarına gözdağı!

Ülkücü Hareket’ten Kadıköy’de terör odaklarına gözdağı!Özel Haber: Adem Giden

Terör sevicilerin her fırsatta propaganda yapma girişiminde bulunduğu Kadıköy’de Ülkücü Hareket, vatan hainlerine fırsat vermiyor. Marmara Üniversitesi Ülkücüleri, Göztepe Kampüsü’nde düzenledikleri törende; Üç yıl önce bıçaklı saldırı ile şehit düşen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu andı. Vatansever gençlik, “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” sloganlarıyla kampus ve çevresini inletti. Vatandaşlar da anma törenine sloganlarla destek verdi.

Türk Bayrağı aşığı, vatan sevgilisi ülkücü gençler sık sık ülke yararına etkinlikler düzenliyor ancak ne hikmetse, bu faaliyetlerin tamamına yakınına medya organlarında yer verilmiyor. Ne yazık ki terör sevicilerin Türkiye’yi zora sokan, düşmanlara şikayet eden iftira ve iğrenç açıklamaları birileri tarafından ballandırılıp kamuoyuna servis ediliyor ya da zararlarına sessiz kalınıp pozitif destek sağlanıyor.

Kadıköy’de Türk bayrakları eşliğinde şehitlerimize destek sloganları atan üniversite öğrencilerinin görüntüleri; “Türkiye’ye bayrağı, toprakları, milletinin geleceği ve değerleri için kaygılanan gençler lazım; Terör seviciler değil” dedirtiyor.

ÖLÜM YILAR, FIRAT YILMAZ!

Marmara Üniversitesi Ülkücüleri’nin sloganları arasında, “Ölüm Yılar, Fırat Yılmaz” en çarpıcı olanlarındandı. Üç yıl önce Ülkü Ocakları Sorumlusu olduğu Ege Üniversitesi’nde milliyetçi duruşu nedeniyle bıçaklanarak şehit düşen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun acı haberi milyonları derinden yaralamıştı.

Marmara Üniversitesi Öğrenci Teşkilatı tarafından düzenlenen törende ellerinde sancaklar, afiş ve posterler ile ülkücü gençlik; “Biz burada olduğumuz sürece terör sevicilere göz açtırmayacağız” mesajı verdi. Marmara Üniversitesi Ülkücüleri Teşkilat Başkanı Veli Akın ve teşkilatın üyeleri, programın kapanışında ülkücü yeminlerini tazeleyerek Türkiye’nin bölünmezliği, birlik ve bütünlüğü için ant içti.

 

Galeri
📆 21 Şubat 2018 Çarşamba 13:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR