MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Etkinlikler, Manşet, Toplum » Yemek Şöleni’ne Katılın,Kimsesiz Çocuklara Destek Sağlayın…
Yemek Şöleni’ne Katılın,Kimsesiz Çocuklara Destek Sağlayın…


İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüplerinin önderliğinde; CP Piliç’in ana sponsorluğunda düzenlenen “4. Yemek Şöleni” kimsesiz çocuklara umut oluyor. Pakize Suda, Neşe Erberk Yılmaz Morgül gibi isimler de Yemek Şöleni’ne katılarak bu anlamlı organizasyona destek veriyor. 

Türkiye’de  sayısı her geçen gün artan binlerce kimsesiz çocuk bulunuyor. Bu çocuklar, gerekli olanaklardan ve sevgi dolu bir yuvadan mahrum oldukları için ilerleyen yaşlarda çok kötü şartlarda yaşamaya mahkum oluyorlar. Bağışçılarının desteği ile 1992 yılında İstanbul’da hizmete açılan ve Türkiye’nin ilk çocuk köyü olan Bolluca Çocuk Köyü, çocuklara sevgi dolu bir ortamda büyüme fırsatı yaratıyor.

  Bu yıl, korunmaya muhtaç çocuklara ev ortamında bir yaşam fırsatı sunan Bolluca Çocuk Köyü’ne ve yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza eğitim bursları sağlayan LİAY Vakfı’na destek olmak üzere düzenlenen 4. Yemek Şöleni, başta ana sponsor CP Piliç olmak üzere Emsan, Öztiryakiler-Blanco, Kütahya Porselen, Sırma Fındıkyağı, Koçtaş, CarteD’or (Algida), Türk Philips, Vinkara Şarap, Green Life Baharat, ABC Bakliyat, Filiz Makarna, Nako İplik, Sütaş, Knorr, Lifebuoy, Vernel, Eti, Ciftsonlife gibi ünlü markaların da katılımıyla 2 Haziran Çarşamba günü, İstanbul Bostancı Green Park Hotel’de gerçekleşecek. Yemek Şöleni’nin jüri üyeleri arasında Lezzete Yolculuk programının yapımcısı Pakize Suda, Neşe Erberk, Sanatçı Yılmaz Morgül, Hürriyet gazetesi yazarı Sahrap Soysal, Sabah gazetesi yazarı ve KanalTürk’te Bugün Ne Pişirsem programının yapımcısı Elif Korkmazel, Nükhet Yürür ve Kültür Aşı programı yapımcısı ve Sofra Dergisi’nin editörü Esra Düzdağ gibi isimler yer alıyor.

📆 02 Haziran 2010 Çarşamba 11:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR