MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Manşet, Üsküdar » ’Spina Bifida’lı Aileler Kahvaltıda Buluşuyor’ programı düzenlendi
’Spina Bifida’lı Aileler Kahvaltıda Buluşuyor’ programı düzenlendi


Üsküdar Belediye Başkanlığı ve Üsküdar Gümüşhaneliler Derneği’nin katkılarıyla Türkiye Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi tarafından ‘’Spina Bifida’lı Aileler Kahvaltıda Buluşuyor’’ programı 5 Kasım 2017 tarihinde 10.00-12.00 saatleri arasında Üsküdar Belediyesi Binasında geniş katılımla düzenlendi.

Programda konuşan Türkiye Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Mustafa Koçoğlu, Derneğin çalışmalarından kısaca bahsederek artık dernekte gençlerin söz sahibi olması gerektiğini belirtti. Yapılan her programa katılarak desteklerini esirgemeyen Spina Bifidalı ailelere teşekkürlerini sunan Başkan Mustafa Koçoğlu, yeni ailelerden destek beklediğini ifade etti. Başkan Mustafa Koçoğlu son olarak Spina Bifida üzerine Multidisipliner Kliniklerin açılması gerektiğini vurguladı.

Programda konuşan Üsküdar Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Ünal Pezük, Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Gümüşhaneliler Derneği olarak Türkiye Spina Bifida Derneği İstanbul Şubesi’nin her daim destekçisi olacaklarını söyledi.

Mesleğini çok doğru bir şekilde icra eden Avukat Pınar Başdan Çetinel de programda kısaca engelli haklarını konu olan bir konuşma yaptı ve ardından sorulara cevap verdi. Ardından kendisine programa katılımından dolayı bir plaket takdim edildi.

Spina Bifida alanında yılların tecrübesine sahip, Spina Bifida’lılar için doktor olmaktan öte aileden biri olmuş çok değerli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Ayşegül Bursalı da programa katılan konuklar arasındaydı ve kısa bir konuşma yaptı.

Son olarak programda dilek ve temmeniler de dinlendikten sonra program sona erdi.

📆 06 Kasım 2017 Pazartesi 15:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR