MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Kültür-Sanat, Manşet » İDSO, 27 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde
İDSO, 27 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde


BU CUMA İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI ( İDSO ) KONSERİ İLE YİNE MÜZİK DOLU GÜZEL BİR AKŞAM YAŞANACAK!

İDSO, 27 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde, Cumhuriyet Bayramı öncesi dinleyicilerine Cumhuriyet coşkusu ile birlikte müzik ziyafeti sunacak.

27 Ekim 2017 Cuma akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak. İDSO –  Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde şef Cem’i Can Deliorman, solist Tuncay Yılmaz (Keman) dinleyicileriyle buluşurken, konserin ikinci yarısında orkestra, İstanbul Senfoni Orkestrası Korosu’na eşlik edecek. İstanbul Senfoni Orkestrası Korosu’nun şefliğini Gökçen Koray & Seval Irmak yapacak.

Değerli Şef Cem’i Can Deliorman’ın yöneteceği Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki “İDSO – Cumhuriyet Bayramı Konseri”nde orkestra eşliğinde Tuncay Yılmaz, Sebastian Bach’ın  “ Mi Minör Keman Konçertosu,BWV 1042” ve Jules Massenet’in  “ Meditasyon” eserlerini icra edecek. Ayrıca koro tarafından seslendirilecek olan Cumhuriyet’in anlam ve önemini içeren marşlar da dinleyicilerle buluşacak.

 

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “Cumhuriyetimizin 94. Kuruluş Yıldönümü öncesi tüm müzik ve sanatseverleri Cumhuriyetimizin coşkusunu yaşamaya Caddebostan Kültür Merkezi’ne davet ediyoruz, hep birlikte bu coşkuyu yaşayalım ve kutlayalım” diyor.                         

 PROGRAM  / 27 EKİM CUMA  SAAT 20.00 – CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ

* Sebastian Bach  “ Mi Minör Keman Konçertosu, BWV 1042”

* Jules Massenet  “ Meditasyon”

* Cumhuriyet’in anlam ve önemini içeren marşlar

📆 25 Ekim 2017 Çarşamba 14:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR