MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Manşet » Ataşehir’de Cumhuriyet Bayramı için şimdiden hazırlıklara başlandı
Ataşehir’de Cumhuriyet Bayramı için şimdiden hazırlıklara başlandı


Ataşehir Belediyesi, Cumhuriyet kutlamaları için 100 bin kişiye davet mektubu gönderdi.Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi imzası ile gönderilen mektupta vatandaşlar, Cumhuriyet yürüyüşüne davet edildi.

 

Ataşehir’de Cumhuriyet Bayramı için şimdiden hazırlıklara başlandı. Bu çerçevede harekete geçen Ataşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Ataşehir’de gerçekleşecek etkinliklere katılması için 100 bin kişiye davet mektubu gönderdi. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi imzası ile gönderilen davetiyelerde, “Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları, bize kendi topraklarımızda özgür ve bağımsız yaşama şansı verdiler; fakir halkımızın en büyük zenginliği olan Cumhuriyeti kurdular. Bugün bu zenginliğe sahip çıkma zamanı” ifadeleri yer aldı.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, ”Cumhuriyetimizin 94’üncü yılını bu yıl çok önemsiyoruz, her zamankinden daha farklı. Bu davetiyeyi 100 bin haneye ulaştırdık, ulaştırmaya da devam ediyoruz. Cumhuriyetimize geçmişte ne kadar ihtiyacımız olduğunu, bu günde ne kadar çok ihtiyaç duyduğumuzun farkında olduğumuz için bu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tüm Ataşehirlileri alana davet etmek için bu davetiyeleri ulaştırdık” dedi.

Davetiye mektupları kapı kapı dolaşarak vatandaşlara ulaştırıldı.

📆 19 Ekim 2017 Perşembe 16:06   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR