MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Basında Kadıköy, Belediye, Genel, Manşet, Politika » Şahin, Kadıköy belediyesi 28 yıldır yan gelip yatıyor
Şahin, Kadıköy belediyesi 28 yıldır yan gelip yatıyor


Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı tarafından Kadıköy Belediyesi’nin 1 yıllık faaliyetlerinin değerlendirildiği bir basın toplantısı düzenlendi. İlçe Başkanı Av.İsa Mesih Şahin’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Partili Meclis Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

‘’En iyi bildikleri şey yan gelip yatmak!’’

Kadıköy Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin, Kadıköy Belediyesi’nin yaptığı tek bir tane mega proje olmadığına dikkat çekerek, ‘’Kadıköy Belediyesinin elle tutulur bir çalışmasını görmek mümkün değil. Bir tane mega projeleri yok. Bunların lügatinde hizmet yok, proje yok, vizyon yok, çalışmak yok. Çok iyi bildikleri bir şey var. Yan gelip yatmak. 28 yıldır yan gelip yatıyorlar, 28 yıldır Kadıköy’e ihanet ediyorlar. 28 yıldır Kadıköy’e kazandırdıkları bir şey yok. Kadıköy Belediyesi ile yokluk kavrami artık eşdeğer kavramlardır. Sözlüklerde Yokluk sözcüğünün anlamına Kadıköy Belediyesi yazılmalıdır. Kadıköy’ü yokluğa mahkum edenlere, Kadıköy’ü bu hale düşürenlere yazıklar olsun’’ dedi.

‘’Kadıköylülerden ne saklıyorsunuz?’’

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun belediyenin denetim komisyonuna AK Partili Meclis Üyesi alacağının sözünü verdiğini ancak verdiği sözü tutmadığını dile getiren Şahin, ‘’ Bir şey saklamıyorsanız, korktuğunuz bir şey yoksa neden Ak Partili Meclis Üyesini denetim komisyonuna almadınız?” sorusunu yönetti.

‘’15 Temmuz ruhuna sahip çıkamadılar!’’

Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun 15 Temmuz’a sahip çıkmamasını da eleştiren Başkan Şahin, ‘’15 Temmuz’da Kadıköy Belediye Başkanını ortalarda göremedik.  Sonrasında Demokrasi Nöbetlerinde de göremedik. 1 ay boyunca Belediyenin yanında, her gece sabahlara kadar Demokrasi Nöbeti tutuldu, kadiköy belediye başkani bir kere gelip millete selam vermedi. Belediye Meclisinde teklif verdik. Kadıköy Belediyesi’nin yanındaki bu meydanda ülkesine, demokrasisine sahip çıkan Kadıköylülerin bu asil duruşunu ölümsüzleştirelim ve bu meydanın adını ‘15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ koyalım dedik. Ancak ne var ki; Aykurt Nuhoğlu ve ekibi 15 Temmuz Ruhunun Kadıköy’de yaşatılmasına sahip çıkmadılar. 15 Temmuz’daki milletin asil duruşunu, dik duruşunu önemsemediler ve teklifimize olumsuz cevap verdiler. 15 Temmuz ruhuna sahip çıkmayanlara yazıklar olsun’’ şeklinde konuştu.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan’ın gündemi değerlendirdiği ve İBB Meclis Üyesi Ömer Şahan’ın İBB’nin Kadıköy’deki yatırımlarını anlattığı toplantı, basın mensuplarının yönelttiği sorulara verilen cevaplarla sonlandırıldı.

Galeri
📆 07 Mayıs 2017 Pazar 22:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR