MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Acıbadem, Manşet, Toplum » Lions 2010-2011 Çalışma Dönemi Kabinesi açıklandı
Lions 2010-2011 Çalışma Dönemi Kabinesi açıklandı


“Uluslar Arası Lions Dernekleri  118-Y  Yönetim Çevresi Anadolu Yakası  Kulüpleri Federasyonu” 2010-2011 Çalışma dönemi yönetiminde görev alan Lionların takdimini  22 Mayıs 2010’da Yeditepe Üniversitesi Kayışdağ Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirdiler.

 

Yönetim Çevresinin yoğun katılım gösterdiği ve bu vesile ile yeni yöneticilerini tanıma fırsatı buldukları törende, yeni kabine üyelerinin yakasına dönem rozeti seçilmiş Genel Yönetmen Ln.Rıdvan Eyüboğlu tarafından takıldı.

 

2010-2011 Çalışma Dönemi Genel Yönetmeni Ln.Rıdvan Eyüboğlu konuşmasında “-Gelecek dönemde de güçlü, etkin ve önder bir sivil toplum kuruluşu olarak, çevremize olan toplumsal sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. Atatürk İlkeleri ve Laik, Demoktarik Cumhuriyet’e bağlığımızı sürdürecek ve her platformda ifade edeceğiz. Kabine arkadaşlarıma ve tüm Lion kardeşlerimize dönemimiz boyunca verecekleri hizmetler için teşekkür ederken yeni görevlilerimizi kutluyor, başarılar diliyorum. ” Dedi.

Dönem Genel Yönetmeni Ln.Ender Canıtez ise konuşmasında “-Lions’a yıllarını vermiş duayen üyelerimiz yanında Lions yaşı çok daha yeni üyelerimizin önümüzdeki dönemde Sevgili Rıdvan Eyüboğlu’nun önderliğinde Yönetim Çevremize yeni bir ivme kazandıracağına inanıyor,başarılar diliyor,görevleri nedeniyle kutluyorum” şeklinde duygularını ifade ederken, Uluslar arası Direktör Ln.Hayri Ülgen de konuşmasında “-Uluslararası Direktör olarak görev yaptığım son iki yıl içinde Lions’da eşlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm. Uluslararası Başkanlarımız her fırsatta eşlerinin Lions’daki önemini vurguluyorlar, eşlerini üye yapıyorlar ve Aile Üyeliği’nin önemi üzerinde duruyorlar. Genel Yönetmen, Kulüp Başkanı ve hatta yeni bir Lion’un eşinin desteği olmadan başarılı olması mümkün değil. Bu vesile ile başta Genel Yönetmenimizin eşi olmak üzere tüm görevli dostlarımızın eşlerini de kutlar, yeni dönemin Yönetim Çevremize yeni başarılar getirmesini dilerim.” Lions’da eşlerin önemine değindi.

Yeni kabinede görev alan kulüplerin yönetim kurul üyeleri aynı gün sabah aynı yerde eğitime alındılar.Kabinede görev alan, bölge, kesim, komite ve kulüplerin dönem başkanları ise 23 Mayıs 2010 Pazar günü Acıbadem İstek Vakfındaki eğitim semineri ile gelecek döneme donanımlı olarak hazırlandılar.

2010-2011 Dönemi Kabinesi aşağıdaki gibi oluştu:

2010-2011 Dönemi Genel Yönetmeni Rıdvan Eyüboğlu,Genel Yönetmen Takımı üyeleri; Geçen Dönem Genel Yönetmeni Ln.Ender Canıtez

Genel Yönetmen 1. Yardımcısı Leman Taşkın

Genel Yönetmen 2. Yardımcısı Ercüment Yüceler

Yönetim Çevresi Sekreteri Hatice Öztek

Yönetim Çevresi Saymanı Yasin Yazıcıoğlu

Leo Yönetim Çevresi Başkanı Zümrüt TALA

Kesim, Bölge, Komite ve Kulüp komite, kesim başkanları da yeni dönemde değişerek kabinede göreve başladılar.

Galeri
📆 25 Mayıs 2010 Salı 13:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR