MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Spor » Salcano Bisiklet Modelleri
Salcano Bisiklet Modelleri


Ülkemizde en çok beğenilen ve tercih edilen bisiklet üreticilerinden biri olan Salcano Bisiklet, her geçen gün bisiklet severlerin kalbini kazanmaya devam ediyor. Her sene bisiklet modelleri üzerinde tasarımsal değişiklikler ve yeni modeller ekleyen Salcano, bu sene de yeni renk seçenekleri, tasarımları ve üretimine yeni başlanan modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yıllardan beri bisiklet söz konusu olunca fiyat/performans açısından kaliteli ve ekonomik fiyatlara sahip olan Salcano, bisiklet fiyatları ve özellikleri ile bu yılda iddalı.

Salcano Dağ Bisikleti Modelleri

30 vitesli alüminyum seride Salcano İgman modelleri arasına bu yıl yeni bir model olan Salcano impetus modeli yerini almış.

Salcano insomnia ve Salcano Astro modelleri yine orta sınıfın göz bebeği olmaya devam ediyor.
Dağ bisikletleri kategorisinde Salcano ‘nun amiral gemisi olan Salcano NG serisi bisikletlere de yenileri eklenmiş. Salcano Ng 250, Salcano ng 350, Salcano ng 450, Salcano ng 550, Salcano ng 555, Salcano ng 650, Salcano ng 700, Salcano ng 750, Salcano ng 850 modellerinin yanısıra Salcano ng 800 modeli en uygun fiyata sahip aluminyum kadro bisiklet olarak görünüyor.

Yine Çift amörtisörlü dağ bisikletleri grubunda da çeşitler artırılmış Salcano Efes, Salcano Nova, Salcano Hector, modellerinin yanısıra yeni olarak Salcano Helen modeli bayanlara hitaben güzel bir bisiklet olmuş.
Ek olarak salcano dağ bisikletleri arasına, Salcano Lion ve Salcano lion fs isminde hi-ten kadro uygun fiyatlı yeni bisiklet modelleri satışa sunulmuştur.

Salcano Şehir Bisikletleri

Şehir bisikletlerinde belirli bir kitleye hitap eden ve satış rakamları yakalamış olan Salcano İstanbul, Salcano alanya, Salcano Mostar, Salcano Sarajevo, Salcano bodrum, Salcano üsküp modellerinin üretimine devam ediyor.

Salcano Tur bisikletlerinde en çok satan marka ünvanınıda elinde tutan Salcano City Wind, Salcano City Wings, Salcano City Sport, Salcano City Life, Salcano City Fun bisiklet modellerine ek olarak Salcano City Explorer modelini en fiyata sahip iyi özellikleri barındıran bir bisiklet modeli olarak üretime çıkarmıştır.

Salcano Elektrikli Şehir Bisikletleri

Elektrikli Bisiklet grubunda Antalya, kemer modellerine devam diyen salcano 2017 de katlanır bisiklette Salcano marina, Salcano Marmaris, Salcano didim, Salcano easy lux 20, izmir 20 modellerine ilaveten alaçatı 20 ve easy 20 modelini de eklemiş.

Özel Seri Salcano Bisikletler

Özel seri gruplarda Salcano 2017 yılında Salcano snow, Salcano bosphorus v8, Salcano bosphorus i3, Salcano cappadocia alloy, Salcano cappadocia steel, Salcano manhattan, Salcano connect ve Salcano ürgüp 24/20 modellerinin üretimine devam ediliyor.

Salcano Yarış Bisikleti Modelleri

Salcanonun Yarış bisikletleri grubunda Salcano xrs 001, xrs 002, xrs 030, xrs 040, xrs 050, xrs 060, xrs 070 modellrine ilaveten Salacano xrs 035 modeli profesyonel grupta yerini almış. Salcano yarış bisikleti modelleri arasında alüminyum kadro haricinde karbon kadro ve bisiklet aksanına sahip modeller de yine fiyatları ve özellikleri ile öne çıkıyor.

Salcano Çocuk Bisikletleri

Çocuk bisikletlerinde kaliteyi önlik edinen Salcano 2017 yılında ng 650 20 md, ng 750 20, ng 750 20 lady, ng 850, ng 850 girl, efes 20, hector 20, hector 16, helen 20, bodrum 20, fantasia 20, excel 20, team bmx, jump race, double s, wolf 20, wolf 16, daisy 20, daisy 16, badboy 20, badboy 16, badboy 12, muki 20, muki 16, muki 12, fantom 20, fantom 16, fantom 12, cherry 20, cherry 16, cherry 12 çocuk bisikleti modelleri çocukların beğenisine sunulacaktır.

Salcano bisikletleri en uygun fiyata güvenilir satıcısı olarak öne çıkan YK Bisiklet, 2017 yılında da Salcano bisikletleri en iyi fiyatlarla, aynı gün kargo hizmeti ile bisikletseverlere ulaştırmayı hedeflediğini sizlerle paylaşmak isterim.

📆 17 Mart 2017 Cuma 01:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR