MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Genel, Manşet, Politika » Yağcı, 2016 yılı maalesef zorlu geçti
Yağcı, 2016 yılı maalesef zorlu geçti


Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı yeni yıl mesajında;

Bir takvim yılını daha geride bıraktık. Geride bıraktığımız 2016 yılı hem ülkemiz hem coğrafyamız açısından maalesef zorlu geçti.

Suriye’de yaşanan iç savaş ülkemizi daha da etkiler hale geldi.

Suriyeli kardeşlerimiz, masum yerleşik halk, hem rejim güçleri hem dış destekli terör örgütleri tarafından neredeyse soykırım olarak adlandırılabilecek katliamlarla ya öldürüldüler ya da yurtlarından çıkarıldılar.

Son dönemde Halep’te yaşananlar vicdanı olan herkesi derinden yaraladı.

Tüm dünyanın kör ve sağır olduğu bu katliam ve zulme yine ülkemiz karşı durdu ve tüm dünyanın bu sessizliğini sorguladı.

Tüm Suriyeli kardeşlerimize olduğu gibi Halepli kardeşlerimize de millet olarak kucak açtık sahip çıktık.

Ülkemize karşı, şer odaklarının, terör yuva ve odaklarının, Türkiye karşıtı güç merkezlerinin tezgahladıkları saldırıları 2016 yılında da devam etti.

Daha yılın başında ülkemizin güvenli bir yer olmadığını göstermek için özellikle turistlerin hedef alındığı Sultanahmet saldırısıyla sarsıldık.

Sonrasında canlı bomba saldırılarıyla ülkeyi karıştırmak ve toplumu yılgınlık ve umutsuzluk psikolojisine sürükleme gayretine girdiler.

Tutmadı, bu defa ailelerinden koparılıp kandırılarak beyinleri ve iradeleri yok edilen, milletin ekmeğiyle büyüyen, milletin duygularını ve devletin güvenini istismar ederek, bir bunağın peşinde ülkesine ihanet eden, ülkesini, milletini, inancını ve tüm değerlerini satan hainlerin darbe kalkışması ve onların tasmalarını elinde tutanların ülkeyi işgal girişimiyle karşı karşıya kaldık.

Hainler ve Türkiye düşmanlarının bu pervasız, ahlaksız, acımasız ve adice kalkışma ve saldırısını, milletin topyekün karşı durması, iradesine sahip çıkması, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve liderliği, ümmetin duası ve Allah(cc)’ın yardımıyla, bertaraf ettik.

Biz daha güçlü bir ülke olma yolunda ilerledikçe elbette düşmanların saldırıları da, hainlerin ihaneti de devam edecektir.

Ancak Türkiye büyüdükçe ve güçlendikçe tüm bu saldırıların etkisi azalacak, Türkiye karşıtlarının düşmanlıkları ne kadar artarsa artsın saldırı cesareti dahi gösteremeyeceklerdir.

Artık yola çıkılmış ve bir defa menzile varmak için karar verilmiştir. Bu ülkenin kutlu yürüyüşü tüm engellemelere ve set çekmelere rağmen tüm hızıyla devam ediyor.

2016 yılında da dünya ölçeğinde yatırımları hizmete almanın ve milletin hizmetine sunmanın onurunu yaşadık.

Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Avrasya Tüneli gibi göğsümüzü kabartan Hizmetler ve Ilgaz tüneli gibi birçok hizmet bu yılda hayata geçirildi.

Bu hizmetlerin fevkinde hizmetler önümüzdeki yıllarda milletin hizmetine sunulacak ve ülkemizin yürüyüşü ve yükselişi her alanda devam edecektir.

Bu duygularla yeni bir takvim yılının arefesinde olduğumuz bu saatlerde, gelen 2017 yılında başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere İslam Coğrafyasına barış, kardeşlik ve başarı tüm insanlığa da huzur diliyorum.

Av.Mustafa Naim YAĞCI
AKPARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI

 

📆 01 Ocak 2017 Pazar 00:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR