MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Kültür-Sanat, Manşet » Murat Seçkin ve Nedim Saatçioğlu, Albüm Lansmanı ile CKM’deydi
Murat Seçkin ve Nedim Saatçioğlu, Albüm Lansmanı ile CKM’deydi


Murat Seçkin ve Nedim Saatçioğlu “Seçkin Şarkılar Albümü” Lansmanı ile “Anılar & Müzik” programında sanatseverlerle buluştular.

Koro Şefi, Bestekar ve Ses Sanatçısı Murat Seçkin ile Şair, Güftekar Nedim Saatçioğlu, 15 Kasım 2016’da CKM de gerçekleştirilen, “ANILAR ve MÜZİK” Programında Nesibe Müsevitoğlu’nun konuğu oldu.

Sunumunu Funda Aksoy’un yaptığı programda Murat Seçkin’e ait “Seçkin Şarkılar Albümü” lansmanı da yapıldı.

Albümdeki şarkılar, sanatçı Murat Seçkin ve vokalde yer alan Gamze Gülten Saraç, Gülay Dereli ile Tuncay Şimşir tarafından yorumlanırken, Nedim Saatçioğlu da kendisine ait güfteleri okudu.

Zeynettin Maraş, Zekai Tunca, Ateş Böceği Ercan, Atilla Yelken, Kemal Külah, Tezcan Feyyaz Günday, Çağdaş (Çağdaş Suseven),Sevinç Çelebi, Şeyda Sevinçli, Nejla Şan, Şebnem Şener, Gülderen Tümtaş, Gülsen Yurdakul Kürkçü, Adnan Atlığ vb gibi Türk Müziğinin tanınmış isimlerinin katıldığı geceye izleyicilerden de büyük ilgi oldu ve bazı konuklar programı ayak izlemek zorunda kaldılar.

Sözleri Nedim Saatcioğlu, Zeynettin Maraş, Aşkın Tuna, Hüsnü Üstün, Sami Derintuna, Atılay Erge ile Zekai Tunca’ya ait eserler Murat Seçkin tarafından seslendirilirken, Zekai Tunca ve Çağdaş da (Çağdaş Suseven) sahne alarak, konuklara en güzel eserleri sundular.

Program içerisinde sahneye davet edilen Bestekar Kamuran Yarkın ile Söz Yazarı Aşkın Tuna da Murat Seçkin ile Nedim Saatçioğlu için övgü dolu kısa konuşmalar yaptılar.

Daha sonra da yılların sanatçısı Ateşböceği Ercan (Ercan Bostancıoğlu) sahneye davet edildi ve her zaman olduğu gibi konukları kahkahaya boğdu.

Program yapımcısı; Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu, konuk sanatçılara teşekkür çiçeklerini Müzik Gönüllüleri Başkanı Reyhan Çarpa ile birlikte verdi.

Unutulmaz gecen Murat Seçkin’in sanatçıları sahneye davet ederek birlikte kapanış eserini okuması ile sona erdi.

📆 24 Kasım 2016 Perşembe 02:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR