MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kadıköy Gazetesi » Kültür-Sanat » Kadıköy HEM Tiyatro Sahnesi Ekim 2016 Etkinlik Takvimi
Kadıköy HEM Tiyatro Sahnesi Ekim 2016 Etkinlik Takvimi


1 Ekim Cumartesi 20:30 Cengiz Özkan Konseri
3 Ekim Pazartesi 20:30 Ayhan Sicimoğlu Ve Latin Alstars Konseri
5 Ekim Çarşamba 20:30 Hoşgeldin Boyacı
6 Ekim Perşembe 20:30 Kibarlık Budalası
7 Ekim Cuma 20:30 Bütün Kadınların Kafası Karışıktır
8 Ekim Cumartesi 13:00 Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Oyunu
8 Ekim Cumartesi 20:30 Fosforlu Cevriye
9 Ekim Pazar 13:00 Benim Güzel Papuçlarım Çocuk Oyunu
10 Ekim Pazartesi 20:30 Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu
11 Ekim Salı 20:30 Tuhaf Bir Pazar Günü
13 Ekim Perşembe 20:30 Ali İhsan Varol ile Etimolojik Cahil Cesareti
14 Ekim Cuma 20:30 Anlatılan Senin Hikayendir – Leven Üzümcü
15 Ekim Cumartesi 13:00 Alaattin’in Sihirli Lambası
15 Ekim Cumartesi 20:30 Shirley
16 Ekim Pazar 13:00 Sportmen Kral Çocuk Oyunu
16 Ekim Pazar 19:00 Nihat Sırdar ile Sivrisinek
17 Ekim Pazartesi 20:30 Ferhangişeyler
18 Ekim Salı 20:30 Her Aşk Biraz Komiktir
19 Ekim Çarşamba 20:30 Bir Delinin Hatıra Defteri
20 Ekim Perşembe 20:30 Ölü Ozanlar Derneği
21 Ekim Cuma 20:30 Alevli Günler
22 Ekim Cumartesi 13:00 Her Şey Elimizde Çocuk Oyunu
22 Ekim Cumartesi 20:30 Bezirgan
23 Ekim Pazar 13:00 Dünyayı Kurtaran Çocuk
23 Ekim Pazar 19:00 Ivan Ivanowiç Var mıydı Yok muydu ?
24 Ekim Pazaretsi 20:30 Beyaz Adam Ağacı Keser
25 Ekim Salı 20:30 İsimsiz Yıldız
26 Ekim Çarşamba 20:30 Alevli Günler
27 Ekim Perşembe 20:30 2’si 1 Arada
29 Ekim Cumartesi 13:00 Kırmızı Başlıklı Kız Çocuk Oyunu
30 Ekim Pazar 13:00 Küçük Prens Ve Çiçek Cocuk Oyunu
30 Ekim Pazar 18:00 Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Gösterisi

📆 01 Ekim 2016 Cumartesi 14:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Galatasaray 2 2 0 0 5 1 +4 6 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Alanyaspor 2 2 0 0 4 0 +4 6 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Göztepe 2 1 1 0 6 2 +4 4 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Fatih Karagümrük 2 1 1 0 5 2 +3 4 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Beşiktaş 2 1 1 0 4 2 +2 4
6 Antalyaspor 2 1 1 0 3 1 +2 4
7 Hatayspor 2 1 1 0 2 0 +2 4
8 Fenerbahçe 2 1 1 0 2 1 +1 4
9 Kasımpaşa 2 1 0 1 2 1 +1 3
10 BB Erzurumspor 2 1 0 1 3 3 0 3
11 Sivasspor 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 Kayserispor 2 1 0 1 1 2 -1 3
13 Konyaspor 1 0 1 0 0 0 0 1
14 Gaziantep 2 0 1 1 3 5 -2 1
15 Trabzonspor 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
17 Yeni Malatyaspor 2 0 1 1 1 4 -3 1
18 Denizlispor 2 0 1 1 1 5 -4 1 2021-22 1.Lig
19 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 1 2 -1 0
20 Çaykur Rizespor 2 0 0 2 1 4 -3 0
21 Başakşehir 2 0 0 2 0 4 -4 0

BAĞLANTILAR