MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Atatürk, Eğitim, Genel, Manşet » Ahmet Şimşek; Kendimizi tanıtamıyoruz!

Ahmet Şimşek; Kendimizi tanıtamıyoruz!Ahmet Şimşek; “Aslında her konuda mükemmeliz ama bir tek eksiğimiz var. O da, kendimizi tanıtamamaktır.”

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Ahmet Şimşek Koleji’nin başarılarına sahne olurken, bir yandan da kolejde 30. Kuruluş yılının coşkusu yaşandı. Yıl boyunca velilerin de katılımıyla düzenlenen etkinliklerde Ahmet Şimşek Koleji’nin başarıları konuşuldu, basın yayın organları da sık sık Ahmet Şimşek Koleji’nin başarılarına yer verdi.

Kolejin kurucusu Ahmet Şimşek etkinlikler sırasında yaptığı konuşmalarda sürekli cumhuriyet ve demokrasi vurgusu yaparak “Yolunuz Atatürk yolu olmalıdır.” dedi.

Ahmet-simsek-Kendimizi-tani!-(4)

“Tek eksiğimiz kendimizi tanıtamamaktır.”

Son günlerde yaşanan olumsuzlukların bir değerlendirmesini de yapan Ahmet Şimşek, “Bu yıl eğitim kurumumuzun 30. yılını da kutlamanın sevinç, gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da ilk günkü coşku ve mutluluğu yaşayacağız. Yakında yeni bir eğitim öğretim yılına başlayacağız ancak şu iyi bilinmelidir; Türkiye, bu gün gelinen kardeşlik havasını ve birlik beraberlik coşkusunu korumalıdır.

Ahmet-simsek-Kendimizi-(1)

Bu fırsat acı bir deneyimle gerçekleşse de, bir daha ele geçmeyecek kadar değerlidir. Vatandaşlarımızın bir araya gelerek aynı amaç ve ideal uğrunda birleşmeleri bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir. Biz de her zaman olduğu gibi, bu yuvada kardeşçe, birlik ve beraberlik içinde, sevgi, şefkat ve saygı yumağı oluşturarak çocuklarımızın en üst seviyede yetişmesi için çalışacağız. Sevgili öğrencilerimizin ulusumuzun övüneceği değerli insanlar olarak yetişmesi ve bu memlekete hayırlı evlatlar olarak büyümesi için ne gerekirse yapacağız. Aslında biz Ahmet Şimşek Koleji olarak her konuda mükemmeliz ama bir tek eksiğimiz var. O da, kendimizi tanıtamamaktır.”dedi.

Galeri
📆 15 Ağustos 2016 Pazartesi 19:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR