MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Erenköy, Etkinlikler, Fenerbahçe, Flaş, Suadiye, Toplum » Tülin Şahin ile UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri başladı
Tülin Şahin ile UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri başladı


Ambalajlı ekmek sektörünün lideri UNO, dengeli bir yaşam için sağlıklı beslenmenin ve doğru ekmek tüketiminin önemini vurgulamak amacıyla top model Tülin Şahin ile “UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri” gerçekleştiriyor.

Sağlığına ve beslenmesine dikkat eden herkesin ücretsiz olarak katılabildiği UNO Dengeli Yaşam Yürüyüşleri’nin ilki 16 Mayıs Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleştirildi. Caddebostan Marmara Yelken Kulübü önünden başlayan yürüyüş Fenerbahçe’de keyifli bir sohbet ve UNO Denge Light ile yapılan lezzetli kahvaltıyla son buldu.    

İstanbullularla sağlıklı ve dengeli bir yaşama dair sırlarını paylaşan Top Model Tülin Şahin’in “Siz Hala Diyet mi Yapıyorsunuz?” adlı kitabı da yürüyüş sonunda UNO Denge Light’ın tüm katılımcılara özel hediyesi oldu.    

İkinci Yürüyüş 23 Mayıs Pazar Günü

Dengeli Yaşam Yürüyüşleri’nin ikincisi 23 Mayıs Pazar günü Erenköy sahilden Suadiye’ye kadar sürecek. Saat 10.00’da Erenköy Sahil Işıklar’dan başlayacak yürüyüşte yine katılımcıları keyifli sürprizler bekleyecek…

Galeri
📆 17 Mayıs 2010 Pazartesi 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR