MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Teknoloji, Toplum » ÇAĞDAŞ AĞUN TÜMAY ÖZOKUR ATÖLYE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞUYOR
ÇAĞDAŞ AĞUN TÜMAY ÖZOKUR ATÖLYE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞUYOR


Dünyaca ünlü yıldızların yakın korumalığını yapan Çağdaş Agun, Tümay Özokur Oyunculuk ve Yaşam Atölyesi öğrencileriyle buluşuyor…

 

Morgan Freeman, Hugh Jackman, Russell Crow, Monica Belluci , Ben Affleck, Vincent Cassel, Kristen Dunst, Rihanna, Iron Maiden gibi birçok dünya starının yakın korumalığını yapan Çağdaş Agun, Tümay Özokur Oyunculuk ve Yaşam Atölyesi’nde Uzakdoğu Savaş Sanatları dersi veriyor. Karate alanında yurtiçi ve yurdışı birçok müsabakada dereceler elde eden ve son dört yıldır profesyonel Kickbox branşında ustalaşan Çağdaş Agun, 5. Dan seviyesinde olup profesyonel olarak antrenörlük ve eğitmenlik görevini sürdürmektedir.

 

Çağdaş Agun, Uzakdoğu Savaş Sanatları dersinin yanı sıra, Amerika, Rusya ve Irak gibi ülkelerde yakın koruma, ileri sürüş teknikleri, silah, bıçak eğitimi gibi birçok konuda eğitim vermektedir.

 

Çağadaş Agun, “İyi bir oyuncunun at binmesi, Uzakdoğu sporlarını bilmesi  büyük avantaj. Bunları bilen oyuncu macera ve aksiyon filmlerinde rakiplerine göre daha avantajlı duruma geçiyor. Atölyede verdiğimiz eğitimler oyuncuları teknik ve beden anlamında geliştiriyor. Hiçbir konservatuvarın eğitim programında yer verilmeyen bir  eğitimle oyuncu adaylarımızı sete hazırlıyoruz” diyor.

📆 22 Mart 2016 Salı 17:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR