MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy aşka geldi.


“Görünce aşık oldum
O güzel gözlerine
Başkasını istemem
Benim gözüm sende”

kadikoy-aska-geldi

Tüm nostalji sevenler 14 Şubat Sevgililer Gününde Kadıköy’de buluşuyor. Kadıköy Belediyesi ve İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği tarafından düzenlenen Sevgililer Günü etkinliğinde aşıklar klasik otomobille Kadıköy’ü turlayacak. Sonra da unutulmaz aşk filmlerinin şarkılarını Belkıs Özener ve Cahit Berkay’dan dinleyecek.

14 Şubat Sevgililer günü planını henüz yapmadıysanız Unutulmaz aşk filmleri, klasik otomobillerle Kadıköy turu ve yıllardır dillerden düşmeyen aşk şarkıları dinleyeceğiniz nostalji dolu bir gün geçirebilirsiniz…

Kadıköy Belediyesi bu yıl 14 Şubat Sevgililer gününde 1950-1980 yıllarına yolculuk yapmanızı sağlayacak. Kadıköy Belediyesi ve İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin işbirliğiyle gerçekleşecek “Yarım Asırlık Aşklar” temalı programda, 50 yıllık aşıklar Yeşilçam’dan aşk filmleri afişleriyle süslenmiş klasik otomobillerle Kadıköy sokaklarında “Sevgi Konvoyu” yapacak.

Yarım asırlık aşıkların, klasik otomobil turundan sonra Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde eski Türk Filmlerinin afişlerinden oluşan “Yeşilçam Aşkları” isimli sergi gezilebilir.

Sevgililer Günü’nün bir başka sürprizi ise unutulmaz aşk filmlerinin unutulmaz şarkıları. Türk Sineması’nda Selvi Boylum, Al Yazmalım, Devlerin Aşkı, Sultan gibi birçok aşk filminin eşsiz müziklerini yapan Cahit Berkay Film Orkestrası ve dört yonca olarak tabir edilen Türkan Şoray, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik filmlerindeki şarkıları seslendiren Belkıs Özener unutulmaz aşk şarkılarını seslendirecek.

TARİH: 14 Şubat 2016 Pazar

Yarım Asırlık Aşıkların, Klasik Otomobillerle “Sevgi Konvoyu”

Başlangıç Noktası

Saat: 13.30 – Kadıköy Belediye Başkanlığı Önü Hasanpaşa/Kadıköy

Yeşilçam Aşkları” Türk Sineması Afiş Sergisi ve Cahit Berkay / Belkıs Özener Konseri

Saat: 16.00 – Kozyatağı Kültür Merkezi, Bayar Cad. Buket Sok. Kadıköy

📆 11 Şubat 2016 Perşembe 15:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR