MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Fikirtepe, Flaş, Genel, Manşet, Spor, Toplum » Fikirtepe Dumlupınarspor’a büyük destek
Fikirtepe Dumlupınarspor’a büyük destek


İstanbul’un en büyük kentsel dönüşümüne sahne olan Kadıköy Fikirtepe Mahallesinin takımı olan Fikirtepe Dumlupınarspor’a, Fikirtepe Platformu’ndan büyük destek geldi.

 

İstanbul 1. Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi veren turuncu-siyahlılar ile Türkiye’nin ilk büyük ve planlı kentsel dönüşüm projesi kapsamında birçok önemli inşaat şirketinin bir araya gelmesiyle oluşan Fikirtepe Platformu dün bir araya geldi.

fikirtepespor

Toplantıda, Fikirtepe Dumlupınarspor’a önemli yardımlar yapılması kararı çıkarken, yıllardır Amatör Ligde mücadele eden Kadıköy ekibinin 2. Lige çıkması için iş birliği yapılması kararlaştırıldı.

 

Toplantıda, Fikirtepe Dumlupınarspor’u 2. Başkan Salih Bağırkan, Başkan Vekili Hüseyin Gediz ve Genel Sekreter Murat Ünal temsil ederken, Fikirtepe Platformu adına da Genel Müdür İrfan Şükrü Yağcı katıldı.

 

“Başarı hikayeleri yazmak istiyoruz”

Toplantı sonunda konuşan Fikirtepe Platformu Genel Müdürü İrfan Şükrü Yağcı, ” Fikirtepe Platformu, Fikirtepe Dumlupınarspor’u destekleme kararı vermiştir. Hep birlikte büyük değişime ve her yönden gelişmeye katkı sağlamak amacıyla taraflar düzenli temas halindedirler. Yakın gelecekte birlikte başarı hikayeleri yazmak istiyoruz” diye konuştu.

📆 29 Ocak 2016 Cuma 16:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR