MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel, Kozyatağı, Manşet, Toplum » Kozyatağı Kültür Merkezinde yazar Ece Temelkuran söyleşisi
Kozyatağı Kültür Merkezinde yazar Ece Temelkuran söyleşisi


_KKM_Ece_Temelkuran_eposta72Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi 9 Ocak Cumartesi günü Ece Temelkuran’ı konuk ediyor.

Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezinde yazar Ece Temelkuran söyleşi etkinliği gerçekleşecek. Temelkuran, sosyal medyadan binlerce takipçiye ulaşan Kitap Ağacı Grubu’nun “Yazarlarla Buluşma” etkinliği kapsamında okurlarıyla bir araya gelecek.

12 Eylül darbesi hazırlığı ve o dönemin atmosferini anlattığı “Devir” romanı üzerine okurlarıyla sohbet edecek olan Temelkuran daha sonra kitaplarını imzalayacak.

Kitap Ağacı Grubu: 1 Eylül 2013 tarihinde ortak seçilen kitabı okumak ve okuduğunu sosyal medya üzerinden paylaşma amacıyla kuruldu. Bir okuma grubu olmanın yanı sıra, sosyal medya üzerinde bir araya gelen grup üyeleri her ay oylamalarla seçtiği kitabı okuyor, aynı şehirde olanlar bir araya gelerek, olmayanlar ise yine sosyal medya araçları üzerinden kitapları konuşuyorlar. 8 kişinin bir araya gelmesiyle başlayan Kitap Ağacı grubu şu an 11.000 kişilik bir üye ile aktif olarak 34 farklı ilde 214 yakın buluşma düzenledi.

Tarih: 9 Ocak Cumartesi

Saat: 14:00

Yer: Kozyatağı Kültür Merkezi (KOZZY)

📆 06 Ocak 2016 Çarşamba 17:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR