MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Suadiye, Toplum » Bağdat Caddesi’nin lezzet dolu buluşma noktası açıldı
Bağdat Caddesi’nin lezzet dolu buluşma noktası açıldı


‘Komşu komşuya Yaşam Merkezi’ Suadiye’de Açıldı!

 

Geleceğin geleneğini oluşturma hedefiyle hareket ederek, un ve unlu mamüller sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Komşufırın bir yeniliğe daha imza attı… İstanbul’ un birçok semtinde birbirinden lezzetli ürünler sunan Komşufırın, komşuluk kavramını yeniden canlandırmak üzere tasarladığı ‘Komşu Komşuya Yaşam Merkezi’’ni  düzenlediği etkinliklerle hizmete açtı.

Komşuluk ilişkilerinin doyasıya yaşanabileceği mekanın açılışında, hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik pek çok etkinlik gerçekleştirildi. Çok renkli görüntülere sahne olan açılışta, Komşufırın bandosunun konseri, pandomim, jonglör ve kukla tiyatrosu gösterileri İstanbullular’ın beğenisini kazandı.

 

Komşufırın’ın Suadiye’ de açtığı yeni adresinde, girişte birbirinden lezzetli ve farklı ürünlerin satışa sunulduğu Komşufırın mağazası, üst katlarda ise komşuluk ilişkilerinin samimi, sıcak bir ortamda yaşanacağı ‘Komşu Komşuya’ katı ile çocuklara özel ‘Bırakın Oynasınlar’ adlı çocuk katı yer alıyor. Komşufırın,  ‘Komşu Komşuya Yaşam Merkezi’ ile İstanbullular’ın hem en çağdaş fırını hem de en içten komşusu olma konusunda kararlı…

İstanbullular’ın yeni buluşma yeri: ‘Komşukomşuya Yaşam Merkezi’

 

KomşuKomşuya katında, kimi zaman sohbet, bilgilenme, söyleşi; kimi zaman dinleti, uygulama kurs, imza günleri gibi etkinliklerin yapılacağı sıcacık bir ortam yaratılmış. İstanbullular’ın sosyal hayatında samimi bir buluşma noktası olmaya aday ‘Komşu Komşuya Yaşam Merkezi’nde farklı zevklere seslenen eğlenceli olduğu kadar eğitici etkinlikler düzenlenecek. Birbirinden renkli ve konusunda uzman isimlerin tecrübelerini, keyifli etkinliklerle paylaşacağı KomşuKomşuya Yaşam Merkezi, Pazartesi hariç haftanın 6 günü 12:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Çocuklar buradan çıkmak istemeyecek: ‘Bırakın Oynasınlar’

‘Komşu Komşuya Yaşam Merkezi’, çocuklara eğlenirken öğrenebilecekleri alternatif bir yaşam alanı da sunuyor. Özel olarak çocuklar için tasarlanan bölümde 4- 7 yaş arası çocuklar, gözetmen eşliğinde hamurla tanışarak; ekmek ve kurabiye yapma olanağı bulacaklar. Profesyonel sanatçıların masal canlandırmalarıyla eğlenceli dakikalar geçirirken, hayal dünyalarına yepyeni renkler katacaklar. ‘Bırakın Oynasınlar’ çocukların gelişimlerine katkı sağlayacağı gibi aynı zamanda yeni beceriler edinmelerine de zemin sağlayacak. 

Komşufırın “Komşu Komşuya Yaşam Merkezi”nde etkinlikler 13 Nisan 2010, Salı günü itibariyle başlayacak.

Komşufırın Suadiye hakkında:

 

  • Suadiye Komşufırın, 1 Nisan ‘ dan itibaren Bağdat Caddesi No:413/A adresinde hizmet veriyor.
  • Komşufırın, Bağdat Caddesi’nin nadir müstakil binalarından birinde tüketicileriyle buluşuyor. 3 katlı 280 metrekare kapalı alana sahip Komşufırın Suadiye Mağazası’nın dört mevsim yaşanabilir bir de bahçesi bulunmakta.
  • Suadiye Komşufırın’ ın içinde yer alan KomşuKomşuya Yaşam Merkezi’nde, Salı’dan Pazar’a 12:00 – 19:00 saatleri arasında, takı tasarımı ve  resim atölyesi kursları, Nevzat Usta ile ekmek yapımı ve hamur işleri kursu, Elif Edes Tapan ile pratik tarifler kursu, çocukların anne ve babalarıyla katılabilecekleri hamur işleri kursları, Filiz Özkol ile astroloji buluşmaları, kukla tiyatrosu, masal canlandırma birliktelikleri, oyun saati, çizgi film gösterimleri gibi etkinlikler organize edilecek.
  • Komşukomşuya Yaşam Merkezi’ndeki aylık etkinlikliklerle ilgili olarak 0216 356 39 70 ve 0530 609 60 55 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alınabiliyor.
  • Komşufırın, Suadiye’ deki şubesinde ilk defa hayata geçireceği “KomşuKomşuya Yaşam Merkezi” ile tüketicilerine yaşamın içinden farklı konularda tecrübeler edinecekleri alternatif bir platform yaratmayı hedefliyor.
Galeri
📆 05 Nisan 2010 Pazartesi 09:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR