MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Politika, Toplum » Ak Partili Ercüment Göy ile samimi bir söyleşi
Ak Partili Ercüment Göy ile samimi bir söyleşi


Bu hafta  AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı Başkan Yardımcısı Ercüment Göy ile  görüşerek,hem gündem hem de partinin gelecek planları hakkında kısa bir konuşma yaptık. Konuşmamız Partinin internet sitesinin içeriği hakkında başladı..Bu aralar sıkça ziyaret edilen Ak Partinin genel sitesi özel bir ayrıntıya girerek,nöbetçi eczanelerinin adreslerini eklemiş.Bu adreslerden yararlanan vatandaşlar  gece saatlerinde daha rahat eczanelere  ulaşabiliyorlar.Ayrıca her sabah yenilenen site çok kapsamlı olma özelliği taşıyor.

Şu an Gündemde yer alan   ”Anaya “konusu hakkında da açıklamalarda bulunan Ercüment Göy: “Anayasa taslağını meclise sunduk.Her zaman olduğu gibi anayasa taslağını görmeden,bilmeden muhalefet karşı çıktı.Siyasette iktidarın çözemediği konuya muhalefet partileri bir çözüm sunmalıdır.Yeni bir fikir ortaya atmalıdır.Doğru olan da budur.”dedi.

Ayda bir kere yapılan Fasl-ı Siyaset programından da söz etmeden geçemedik.Keyifli sohbetlerle devam eden program 10 Nisan da Bay Hotel’de Ferhat Kelter’i konuk edecek.

Ak Parti’nin yaptığı etkinliklerin sonu gelmiyor. Koroları ”Şarkılar Seni Söyler”15 Mayısta Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Türk sanat müziği sevenler için şarkılarını seslendirecek.Tıp bayramında da Siyami Ersek Hastanesini ziyaret ettiklerini söyleyen

Göy,”Etkinliklerimiz devam edecektir.Halkımızın bizden istediği ve beklediği şekilde daha da güzel şeyler yapıyoruz.Büyük hedefler için büyük düşünüyoruz.”diyerek yaptıkları pankartlarla da ilgi gördüklerini söyledi.

Kadıköy binasının girişinde asılı duran pankarttaki yazı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyordu ve görülmeye değerdi.”Kadına karşı ayrımcılık yapmak  ırkçılıktan çok daha ilkel bir anlayıştır” normal bir söz gibi dursa da içerisinde derin anlamlar barındırıyordu.

Rüya Meriçboyu

Galeri
📆 01 Nisan 2010 Perşembe 17:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR