MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Başkan Genç’ten Barış Günü Ziyareti
Başkan Genç’ten Barış Günü Ziyareti


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla AK Parti ve MHP İlçe yönetimlerini ziyaret etti. Ortak barış temennilerinin dile getirildiği ziyaretlerde konuşan Başkan Genç, Sarıyer’de yaşayan vatandaşların huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerinin, temel amacı olduğunu belirtti.

 

 

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ı makamında ziyaret eden Genç, Sarıyer’de barış ve huzurun devam ettirilmesi için ortak hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan konuşmasında, “Amacımız Sarıyer’de toplumsal huzuru sağlamaktır. Bunu göz önünde bulundurduğumuz zaman olası her sorunu önceden tespit etmek ve sorunları çözmek gerekiyor. Sarıyer’de yeni yaşamı kurmak için çalışmalar var” dedi.

 

 

“Sorunların çözümünde ortak hareket etmek gerekiyor”

Sarıyer’in büyük sorunu olan ve aynı zamanda toplumda barış ve refahın sağlanması içinde önemli etkenlerden olan Kentsel Dönüşüm konusuna da değinen Genç; “Kentin bu şekilde terk edilmesi veya bırakılmasının kimseye bir faydası yoktur. Kentsel dönüşümden tutun bütün alanlara kadar toplumu yakından ilgilendiren sorunların çözümü için ortak çalışmalar yapmalıyız.

 

 

Yerelde bunun daha kolay sağlandığını biliyoruz. 5 yıllık zaman süresince siyasi anlayışı olsun, yaşama bakış açısı olsun hiç kimseyi ayırmadık. Sarıyer coğrafi olarak, yapılanma olarak zor bir bölge. Sorunların çözümünde ortak hareket etmek gerekiyor” diye konuştu.

 

 

1 Eylül Barış Günü kapsamında yapılan ziyarete CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve ilçe yönetimi, Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ve yerel basın mensupları katıldı.

 

📆 01 Eylül 2014 Pazartesi 15:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR