MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Taşyürek, şimdi de Arnavutköy’de tecrübesiyle konuşuyor!

Taşyürek, şimdi de Arnavutköy’de tecrübesiyle konuşuyor!Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi olan Abubekir Taşyürek, Arnavutköy Belediye Meclis 1. Başkan Vekili seçildi.

30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden sonra Arnavutköy Belediye Meclisi ilk toplantısını yeni Meclis Üyeleri ile yaptı. Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, siyasi parti farkı gözetmeksizin Arnavutköy halkının menfaatine her teklife açık olduklarını söyledi.

Arnavutköy Belediye Meclisi 2. Seçim Yılı 1. Dönem Meclisi’nin ilk toplantısı, Taşoluk’taki hizmet binasında bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı başkanlık yaptı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı yeni seçilen tüm Meclis Üyelerine başarı dileyerek, yeni dönemde Arnavutköy’ün geleceği için önemli işlere imza atacak bir meclis olmasını temenni etti.

  abubekir-taşyurek-mecliste

26 Ak Parti’li, 5 MHP’li üye

Arnavutköy Belediye Meclis Üyeliği’ne seçilen 26’sı Ak Parti’li, 5’i Milliyetçi Hareket Parti’li olmak üzere 31 yeni isimle birlikte ilk toplantısını gerçekleştiren Belediye Meclisi’nde 2014 yılı içerisinde hizmet verecek komisyonların üyelikleri seçildi.

Yeni dönemin ilk meclis toplantısında Meclis 1. Başkan Vekilliği’ne Büyükşehir Belediyesi’ndeki tecrübelerinden dolayı Abubekir Taşyürek getirilirken, Meclis 2. Başkan Vekilliği’ne ise Turgut Baran getirildi. 

Meclis Başkan Vekilliği

Meclis 1. Başkan Vekili                  Abubekir Taşyürek

Meclis 2. Başkan Vekili                  Turgut Baran

Galeri
📆 29 Nisan 2014 Salı 12:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR