MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Spor, Toplum » Artistik Buz Pateni Sporcusu Aylin Özay İl Müdürümüz Koç’u Ziyaret Etti
Artistik Buz Pateni Sporcusu Aylin Özay İl Müdürümüz Koç’u Ziyaret Etti


 

 

İstanbul Olimpik 2023 Spor Kulübü sporcusu Özay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’u makamında ziyaret etti.

 

İstanbul Olimpik 2023 Spor Kulübü Artistik Buz Pateni Sporcusu Aylin Özay, Ukrayna Vinnitsa Trophy 2013 Uluslar arası yarışmada 3. Oldu. Antrenörü Cenk Ertaul ve velisi Bahar Özay ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç’u makamında ziyaret etti.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç,   Aylin Özay’ı Uluslararası yarışmadan aldığı madalyadan dolayı kutlayarak, “Buz pateni sporunun İstanbul’daki eksiklerini tamamlayarak, yeni sporcular yetiştirip Uluslar arası şampiyonalarda ve dünya şampiyonalarında, olimpiyatlarda önümüzdeki yıllar için böyle pırıl pırıl gençlerle altın madalyalara ulaşmak adına tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi. Aylin Özay’a bundan sonraki şampiyonalarda başarılar diledi.

 

 

 

📆 19 Aralık 2013 Perşembe 12:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR