MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Eğitim, Flaş, Toplum » İl Müdürümüz Koç Gençlik Liderleriyle Biraraya Geldi
İl Müdürümüz Koç Gençlik Liderleriyle Biraraya Geldi


 

 

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, İl Müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezlerinde görev yapan gençlik liderleriyle bir toplantı yaptı.

 

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Burhan Felek Spor Kompleksi Milli Takımlar Hazırlık Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya İstanbul’daki gençlik merkezlerinin gençlik liderleri katıldı.

 

Toplantıda gençlik liderleri, çalışma şartlarını, problemleri ve hedeflerini dile getirdi.

 

Gençlik liderlerinin; Türk gençliğinin yetiştirilmesinde, çağa ayak uydurmasında, sosyal, bilinçli ve özgüvenli bireyler haline getirilmesinde çok önemli bir vazife ifa ettiklerini kaydeden İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, “Gençlik merkezlerinde verdiğiniz hizmetlerin önemi ve değeri bizim için çok büyüktür. Çünkü, orada Türk gençliğinin geleceğini şekillendiren ve yönlendiren çalışmalar yapılıyor. Sıkıntılarınızı, ihtiyaçlarınızı ve yapılması gerekenleri biliyorum. Yeni bir yapılanmayla en kısa zamanda önemli oranda, problemlerin üstesinden geleceğiz. Sizler yeni projeler üretmek, sosyal medyayı iyi kullanmak, internetten en iyi şekilde istifade etmek ve kendinizi  sürekli yenilemek durumundasınız. Proje üretmek, proje yazmak ve proje kabul ettirmek konularında çok çalışmanızı ve İl Müdürlüğümüzde oluşturulacak proje birimiyle irtibatta olmanızı istiyorum.Her türlü projeye, her türlü müsbet gelişmeye ve her türlü ekip çalışmasına hazırız.  Gençlik merkezlerindeki gençlik liderlerinin sayılarını artırmayı ve daha büyük işler başarmayı hedefliyoruz. Çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” dedi.

📆 03 Aralık 2013 Salı 14:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR