MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Toplum » Kipa 21’inci yaşını yöneticileri ve çalışanları ile kutladı
Kipa 21’inci yaşını yöneticileri ve çalışanları ile kutladı


 

Kipa 21’inci yaşını, Tesco Orta Avrupa ve Türkiye’den Sorumlu Direktörü Ken Towle’ın ve Kipa CEO’su Jeff Adams’ın katıldığı ülke toplantısında pasta keserek kutladı

 

Perakende sektörünün öncü firmalarından İzmir merkezli  Kipa’nın üst düzey yöneticileri, firmanın 21’inci yılını, dün (29 Kasım Cuma)  gerçekleştirilen ülke toplantısında kutladı. Toplantıya Tesco Orta Avrupa ve Türkiye’den Sorumlu Direktörü Ken Towle ve Kipa CEO’su Jeff Adams ile birlikte Kipa’nın üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantı sonunda alkışlar arasında Kipa’nın 21’inci yaş günü pastası kesildi.

 

“21. YILI BAŞARILI BİR EKİPLE KUTLAMAKTAN MUTLUYUZ”

21 yıldır Türk perakendeciliğine İzmir’den önemli katkılarda bulunan Kipa’nın yeni yaşını, başarılı bir ekip ile birlikte kutlamaktan mutlu olduğunu belirten Ken Towle sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye büyüyen ekonomisi ve genç nüfusu ile bizim için önemli bir pazar. Bu dinamik pazarda Kipa’nın ortaya koyduğu en güçlü noktalarından biri de ‘insan faktörü’. İş arkadaşlarımız, özellikle başarıya ulaşma konusunda son derece enerjik, yaratıcı ve kararlılar.”

 

“ÇALIŞANLARIMIZA VE MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kipa CEO’su Jeff Adams ise  “Bizi, 21 yıl boyunca başarıyla ödüllendiren çalışanlarımıza ve sadakatleri ile bizi onurlandıran müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de her zamanki gibi müşterilerimizi odak noktamıza koyacağız.  Tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde öngörerek onlara en iyi hizmeti vermek için çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞANLARIN 21’İNCİ YAŞLARI 21’İNCİ YIL PANOSUNDA

Kipa’nın 21’inci yılı, tüm mağazalar ve Çiğli’deki genel merkezde çalışanlar tarafından da çeşitli etkinlikler eşliğinde kutlanıyor. Genel merkez çalışanları 21’inci yıl için yerleştirilen panoya, 21 yaşlarındaki hallerinin fotoğraflarını yapıştırarak farklı ve keyifli bir çalışmaya imza attı.

Etiketler: , ,
📆 30 Kasım 2013 Cumartesi 14:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR