MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Gürsel Tekin adaylığını Tuzla’dan açıkladı…
Gürsel Tekin adaylığını Tuzla’dan açıkladı…


CHP eski İstanbul İl Başkanı, İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Başkan yardımcısı Gürsel Tekin İstanbul Büyük Şehir Belediyesi için aday adaylığını Tuzla CHP Örgüt binası önünde kendini karşılayan ve destek veren binlerce kişi ile birlikte açıkladı.
6-10-2013 Pazar günü seçim otobüsü ile Tuzla İlçe Örgüt Binasına gelen Gürsel Tekin “bekle bizi İstanbul” ve “ güzel günler göreceğiz” pankartları ile karşılandı. Seçim otobüsünden inerek yürümek isteyen Tekin ezilme tehlikesi yaşadı.
Tuzla CHP örgütünün iki bine yakın kadın ve gencin partiye üye kaydının yapıldığı toplantıya katılan parti binası önüne çekilen seçim otobüsü üzerinden vatandaş ve partililere hitaben “Kurban Bayramının hemen ardından İstanbul’un yeniden kurtuluşu için düğmeye basacağız.

 

Diren İstanbul yalnız değilsin” diyerek başlayan Gürsel Tekin ı konuşmasında daha sonra “ sadece ben değil benim dışımda daha iki tane daha aday adayı var. Onlarla da omuz omuza CHP’yi İstanbul’da iktidar yapmak için mücadele edeceğiz. Bugün burada çok anlamlı bir tören için buralardayız ve iki mutluluğu aynı anda yaşıyoruz. Bugün Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisinin yani CHP’nin geleceğe emin adımlarla yürüyeceğinin işaretini bir kez daha Tuzla’dan vereceğiz. CHP’den ne alabilirim değil CHP’ye ne verebilirim diyebilen herkese kapımız açıktır. Çare halkın kendisidir, çare CHP’dir, kadrolarıdır, altı oktur. Kimse umutsuz olmasın İstanbul sahipsiz değildir. İstanbul çaresiz değildir.”dedi.
Kendisini karşılayanlar arasında CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP eski İstanbul milletvekili Mehmet Ali Özpolat ve Şinasi Öktem, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, CHP Tuzla İlçe Başkanı Ali Ekber Kızılkanat, CHP eski İstanbul İl Başkanı Bahri Zengin, Eyüp İlçe başkanı Ahmet Kartalkanat, Orhanlı eski Belediye Başkanı Orhan Ekşi, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, CHP Çatalca eski İlçe başkanı Süleyman Kolcuoğlu, CHP Eminönü eski İlçe başkanı Mehmet Ali İyimaya, CHP Beyoğlu Belediye Başkan aday adayı Aylin Kotil , Şişli belediye Başkan aday adayı Kenan Malkoç, Beşiktaş İlçe Belediye Başkan aday adayı Özgür Koçak, dikkat çeken isimlerdi.

📆 07 Ekim 2013 Pazartesi 11:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR