Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

İstanbul’un ilk tablet gazetesi yoluna devam ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL

 İstanbul Valiliği İstanbul İl Özel İdaresi tarafından her ay yayınlanan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tablet sürümü, yayın hayatına gün geçtikçe büyüyerek devam ediyor. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 25. sayısı çıkan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tablet haliyle de İstanbullulara hizmete devam ettiğini söyledi.

 Geçen yıl İstanbul’un ilk tablet gazetesi olarak yayın hayatına başlayan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tablet sürümü, ikinci senesinde de okuyucu sayısını hızla artırmaya devam ediyor. Tüm tablet bilgisayarlardan ücretsiz okunabilen gazete, başta İstanbul İl Özel İdaresi olmak üzere İstanbul’la ilgili ne varsa kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı çalışmaları duyuruyor.

 İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, ayda bir yayınlanan ve 25. sayısı çıkan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tablet haliyle de İstanbullulara hizmete devam ettiğini söyledi.

İstanbul Ajansı Gazetesi’nin tablet sürümünün bir yılı aşkın süredir yayınına başarıyla devam ettiğini belirten Vali Mutlu, “Dünyanın köklü medeniyetlerine ev sahipliği yapmış gizemli İstanbul’umuzu her yönüyle tanıtan tablet gazetemizin içerisinde her ay içeriğe paralel olarak video, fotoğraf, haber ve makaleler yer alıyor. Tablet bilgisayarlar için özel olarak hazırlanan gazetemiz, aylık çıkartılıyor ve ücretsiz yayınlanıyor” dedi.

Her ay 20 bin baskı yapan İstanbul Ajansı Gazetesi’nin 8 bin 100 aboneye gönderildiğini ifade eden Vali Mutlu, 337 yerel gazetenin İstanbul Ajansı’nın haberlerini kullandığını, 148 bin kullanıcının ise İstanbul Ajansı Tablet Gazetesi’ni tablet bilgisayarlarına indirdiğini sözlerine ekledi.

İstanbul Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Bekir Kaplan ise tablet gazeteyle; video görüntüleri, ses kayıtları, habere uygun efektler, İstanbul Şarkıları’ndan oluşan müzikler, İstanbul’un özel panoramik görüntüleri, sanal turlar gibi okuyucuyu farklı bir gazete anlayışı sunduklarını söyledi.

 İstanbul Ajansı Tablet Gazetesi’ni iPad kullanıcıları App-Store’dan; Android kullanıcıları ise Google Play Market’ten yükleyebilirler.

 

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Belediye
06 Nisan 2024
Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen görevine başladı

Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen mazbatasını aldıktan sonra gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından görevine başladı. Törende görevini güvenli ellerden teslim aldığını vurgulayan Başkan Özmen, “Benim size çok özel bir teşekkürüm var, bu süreç başladığından beri çok güzel, barış içerisinde, saygı içerisinde, çok huzurlu, çok medeni bir süreç oldu. Bundan sonra da böyle olacağından […]

Ataşehir
06 Nisan 2024
Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı..

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde, Ataşehirli seçmenlerin yüzde 56.39 oranında oyunu alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Onursal Adıgüzel, Ataşehir Belediyesi’nin yeni Başkanı oldu. 2009 yılında kurulan ilçenin 4. dönem Belediye Başkanı olarak görevini yapacak olan Onursal Adıgüzel, Ataşehir’deki seçimi en yakın rakibinden 52 bin 722 oy fazla alarak kazandı. 139 bin 009 oy alarak […]