MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Sağlık, Toplum » Dünyagöz’den ‘Lazer’de İndirim Fırsatı
Dünyagöz’den ‘Lazer’de İndirim Fırsatı


Dünyagöz’den ‘Lazer’de Yüzde 50 İndirim Fırsatı

Dünyagöz Hastaneler Grubu, bıçaksız lazer ameliyatlarını “Lazerli Günler” sloganıyla Ekim ayı sonuna kadar yüzde 50 indirimli olarak yapacak.

Göz teknolojisindeki son buluşlar ile cerrahi müdahaleler artık bıçaksız lazer yöntemi ile yapılabiliyor. Bu sayede hastada oluşabilecek komplikasyonların görülme oranı da en aza inebiliyor.

Türkiye’nin ilk branş hastanesi olan ve 17 yıldır sağlık sektörüne hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, dünyada ve Türkiye’de miyop, hipermetrop ve astigmat gibi kırma kusurlarının tedavilerinde en sık uygulanan Intralase LASIK’İ (Bıçaksız Lazer) yüzde 50 indirimle yapma kararı aldı. 16 Eylül 2013 tarihinde başlayan bu önemli hizmet Ekim ayı sonuna kadar sürecek. 

Intralase LASIK yöntemi

1-      Son teknoloji olan Intralase LASIK’te kesi işlemi tamamen bilgisayar kontrolünde olup cerrah gözü bilgisayar ekranından saniye saniye izler ve bu da işlemin çok güvenilir olmasını sağlar. Bu yöntemde flepte kopma, yırtılma, delinme riski yoktur. Ayrıca cerrah kesinin her saniyesini izlediği için oluşabilecek en ufak bir aksilikte işlemi durdurma, işlemi tekrarlama, komplikasyonu anında önleme şansı vardır.

2-      Bıçaksız laserle yapılan kesilerde planlanan flep kalınlığı ile oluşturulan flep kalınlığı arasındaki sapmanın sadece 10 mikron olduğu saptanmıştır. Bu çok güvenilir bir sonuç demektir.

3-      Bıçaksız keside kesi kenarları diktir, açılıdır kapakçık alttaki yatağa tencerenin kapağı gibi oturur. Bu sayede flepte kayma, kırışma ve flep altına hücre girmesi gibi istenmeyen komplikasyonlar neredeyse sıfırdır.

Etiketler: ,
📆 27 Eylül 2013 Cuma 17:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR