Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

Abubekir Taşyürek’in oğlunun nikahını Topbaş kıydı!

Yayınlanma:
ABONE OL

Abubekir Taşyürek’in oğlu Burak, örf ve geleneklere uygun dört dörtlük bir düğün töreniyle dünya evine girdi…

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Plan Bütçe Komisyonu Başkanı aynı zamanda Kartal Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi olan Abubekir Taşyürek’in oğlunun düğün-nikah töreni sevenlerinin ve dostlarının çok kalabalık katılımıyla Üsküdar Bağlar başındaki Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi tesislerinde yapıldı.

 

Taşyürek ailesinin mutlu günü!

Çok üst düzey protokol katılımının gerçekleştiği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydığı düğünde şahitlikleri AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AB Bakanı ve Baş müzakereci Egemen Bağış ve AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır yaptı.
abubekir-tasyurek-prtkll

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Baş müzakereci ve AB Bakanı Egemen Bağış, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Milletvekilleri İdris Güllüce, İsmet Uçma, Metin Külünk, Mustafa Ataş, Bülent Turan, Harun Karaca, Gürsoy Erol, Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Üsküdar Belediye Başkanı, Mutafa Kara, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Haydar Ali Yıldız, Selim Temurci, Ömer Seyfi Aktülün, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Topal, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Nimetullah Topu, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, AK Parti Kartal İlçe Başkanı Temurhan Yıldız, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç ve AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Kamil Barkır düğün törenine katılarak tebriklerini ilettiler.

Burak-seyma-Tasyurek

 

Gelin ve damat için hazırlanan slaytın izlenmesiyle başlanan düğün töreninde, gelin ve damadın salona girmesi sonrasında evlilik ve nikâh ayetlerinden oluşan Kuranı Kerim okunarak meali dev ekrandan misafirlere sunuldu. Yapılan duanın ardından nikâh merasimi gerçekleştirildi.

 

dadaslar-bar--ekibi           Misafirlerin karşılanması ve uğurlanması sırasında davul zurna eşliğinde Erzurum Dadaşları bar oynadılar.

Burak-Tasyurek-nikah-

Nikah sonrasında kısa birer konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Belma Satır ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Abubekir Taşyürek’le uzun yıllardır yaptıkları çalışmaları belirterek, onun dostluğuna, çalışkanlığına ve beyefendi kimliğine vurgu yapıp evladına mutluluklar dilediler.
Burak-Tasyurek-nikah-otura

İston Genel Müdürü Ahmet Ağırman, İstanbul’da faaliyet gösteren Erzurum Vakıf Başkanlarından A. Hadi Atalar, Suha Dengizek ve Dernek temsilcilerinin yanı sıra Taşyürek ailesinden Erzurum Atatürk Üniversitesinde Öğretim Görevlisi Muzaffer Taşyürek, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Fuat Kulaçoğlu gibi daha bir çok isimlerde katıldı.

Burak-Tasyurek--nikah-ayakt

Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri düğün nikah merasimine katıldı.

 

 

 

 

İlgili Haberler

Basında Kadıköy
09 Nisan 2024
KADIKÖY BELEDİYE MECLİSİ, MESUT KÖSEDAĞI BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadıköy Belediyesi’nin 31 Mart yerel seçimler sonucunda oluşan yeni meclisinin ilk toplantısı Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında gerçekleşti. Kadıköy Belediye Meclisi yeni döneminin ilk toplantısını yaptı. Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı başkanlığında 9 Nisan Salı günü Kozyatağı Kültür Merkezi’nde bulunan Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya siyasi partilerin ilçe başkanları ve Kadıköylüler katıldı. Meclisin ilk toplantısında Meclis […]

Genel
09 Nisan 2024
Tatil Fotoğraflarınız: Hırsızlara Davetiye mi, Keyifli Anılar mı?

Sosyal Medyanın Hırsızlık İstatistikleri Üzerindeki Etkisi Son yıllardaki istatistikler, bayram ve ara tatiller gibi yoğun dönemlerde artan hırsızlık vakalarına dikkat çekiyor. Ancak bu artışın arkasında yalnızca geleneksel yöntemlerin değil, aynı zamanda dijital dünyanın etkisinin de olduğunu söyleyebilirim. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte, hırsızlar giderek daha sofistike ve planlı bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, […]

Genel
07 Nisan 2024
MABEL MATİZ’DEN SABA TÜMER’E ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Saba Tümer’in yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlendiği, Peyman’ın sponsorluğunda kendi kanalında yayınlanan “Saba Tümer’le” isimli YouTube programının bu haftaki konuğu Mabel Matiz oldu. Mabel Matiz, Hann Sahne’nin ev sahipliği yaptığı, Saba Tümer’in YouTube programı “Saba Tümer’le” de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aşk Aşeriyorum İLGİLİ HABER Ataşehir’de yeni belediye başkanı Onursal Adıgüzel göreve başladı.. Saba Tümer, programının ikinci […]

Genel
06 Nisan 2024
08 – 14 Nisan 2024 Astroloji haftalık yorum: 08 Nisan Güneş Tutulmasına Dikkat!

Haftanın en önemli olayı 08 Nisan Güneş Tutulmasıdır. Çünkü 08 Nisandaki Güneş Tutulması -1 katsayılı olup Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar ise çeşitli fırsatlar elde edebilirler. Koç burcu NATO, Yengeç burcu Irak, Terazi burcu Suriye gibi ülkeler Güneş tutulmasından son derece olumsuz etkiler alabilir. Bu […]