MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kilidi Açan Arabayı Kapacak!
Kilidi Açan Arabayı Kapacak!


Türkiye’de bir ilk! Kupon yok, Çekiliş Yok, Kura Yok

 

Kale Outlet Center  AVM’de, cafe  ve  restoranlardan 25  TL, diğer mağazalardan  50 TL alışveriş  yapan  ilk 500 kişi 2 adet  Renault Clio Symbol‘ün sahibi olacak.

Arabanın kilidini bulup açmayı başaran 2 kişi sorulan soruya da doğru yanıt verirse arabayı almaya hak kazanacak.

 

KDM  AVM  Danışmanlık tarafından yönetilen Güngören Kale Outlet Center,

‘Keyifli ve kazançlı alışverişin kalesi’ sloganıyla, unutulmayacak bir kampanyaya imza atıyor! Kupon, çekiliş ve kura olmadan yepyeni bir kampanya ile otomobil sahibi yapıyor.

 

Kale Outlet Center’da başlayan “Hediyesi anında, var mı böyle kampanya!” sloganlı yarışmada birbirinden ünlü cafe ve restoranlardan 25 TL, diğer markalardan 50 TL  ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler, 2 Renault Clio Symbol kazanma şansına sahip olacak. Her gün ilk 500 kişi, orta alanda bulunan iki adet Renault Clio Symbol marka arabanın kilidini açmaya çalışacak. 5 bin adet anahtarın içinden kendi seçeceği anahtarla şansını deneyecek ziyaretçiler arasında kilidi açan anahtarı bulan ziyaretçi, kendisine sorulan soruyu da doğru bildiği taktirde arabayı almaya hak kazanacak!

 

15 Dakika Arayla İki Otomobil Çıktı

 

Kale Outlet Center’da düzenlenen otomobil kampanyasında şaşırtan bir durum yaşandı. Bir kutunun içine arabanın kilidini açan anahtarın da bulunduğu 1000 adet anahtar koyuldu. Sesli kameraların önünde 25 liralık alışveriş yapan müşteri elindeki faturanın değeri karşılığında anahtarı kutudan alıp otomobilleri açmayı denedi. 15 dakika arayla iki müşterimiz kutudan aldıkları anahtarlarla 30 bin TL değerindeki otomobilleri açtılar. Kampanyanın ilki çok uzamadan bitirildi. İkinci kampanyada şartlar biraz daha zorlaştırıldı. 22 Nisan’da başlayan ikinci kampanyada anahtar sayısını 5 bine alışveriş rakamı da 50 liraya çıkarıldı.

 

 

 

 

 

📆 11 Haziran 2013 Salı 11:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR