MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Okan Bayülgen’den, fotoğrafın incelikleri !
Okan Bayülgen’den, fotoğrafın incelikleri !


Televizyon, sinema, fotoğraf gibi görsel sanatların her alanında ismini defalarca kez kanıtlamış Okan Bayülgen, Doğa Koleji’nin t-MBA öğrencilerine fotoğraf dersi verdi. Doğa Anadolu Liselerinde t-MBA programına dahil olan yaklaşık 300 öğrenci, fotoğrafın inceliklerini 2 saatlik ders boyunca Okan Bayülgen’den dinledi.

Doğa Koleji’nin Anadolu Liselerine özel bir eğitim modeli olan, liseler için yüksek lisans programı t-MBA kapsamında pek çok ünlü isimden ders alan öğrenciler, bir kez daha Okan Bayülgen’den ders aldı.

Çektiği siyah-beyaz ve sosyal mesajlar içeren fotoğraflarla adından söz ettiren Okan Bayülgen, Beykoz Doğa Koleji’nde yaklaşık 3 yüz t-MBA öğrencisine fotoğrafçılık dersi verdi.

Beykoz Doğa Koleji Kampüsünde düzenlenen 2 saatlik ders boyunca öğrenciler, Okan Bayülgen’in fotoğrafa bakış açısı ve çekim tekniklerini, Bayülgen’den dinledi.

Okan Bayülgen; “Fotoğrafa meraklı gençlerle birlikte olmak çok keyifli. Keyif aldığımız bir şey üzerinde konuştuk, öğrencilerle. Aralarında gerçekten çok yetenekli gençler var. Burada onlarla olmak beni de çok mutlu etti” dedi.

t-MBA öğrencilerinin kendi fotoğraf makineleriyle katıldığı fotoğrafçılık dersinde, birbirinden güzel kareler ortaya çıktı.

Doğa Koleji CEO’su Uğur Gazanker; “t-MBA kapsamında öğrencilerimiz alanında uzman pek çok isimle biraraya gelerek onların deneyimlerini paylaşıyorlar. Öğrencilerimiz, fotoğrafçılık sanatının doğasını anlayarak çekim teknikleri konusunda bilgi sahibi oldu ve bakış açılarını genişlettiler. Öğrencilerimize çok önemli deneyimlerini aktaran Okan Bayülgen’e teşekkür ederiz” dedi.

📆 23 Mayıs 2013 Perşembe 16:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR