MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Genel, Spor, Toplum » Caddebostan Ülker Sports Arena’ da Sahaya Çıktı!
Caddebostan Ülker Sports Arena’ da Sahaya Çıktı!


Gençlere yönelik spor okulları ve gençlik kampları faaliyetlerinde 16.sezonunu tamamlamaya hazırlanan Caddebostan Spor Okulları ve Gençlik Kampları, 2012 – 2013 sezonunda basketbol ve voleybol çalışmalarına katılan sporcularını ve ailelerini 14 Nisan Pazar günü Ülker Sports Arena’ da çok özel bir organizasyonda misafir etti.

Sadece Caddebostan’ lı sporcuların ve ailelerinin özel davetle katıldığı organizasyonda genç sporcu adayları, profesyonel sporcuların içinde bulunduğu maç atmosferini birebir soluma şansı buldular. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı organizasyon için hazırlıklar haftalar öncesinden başladı. Caddebostan koçları tarafından yapılan fotoğraf ve video çekimleri sonrası elde edilen görüntüler kurgulanarak Ülker Sports Arena içerisinde ki dev ekranlara yansıtıldı. Kendilerini dev ekranlarda gören sporcuların ve ailelerin heyecanları görülmeye değerdi.

Saat 12.00’ de başlayan organizasyon için Ülker Sports Arena’ ya gelen sporcuları ve ailelerini giriş kapısında koçları karşıladı. Kendileri için ayırılan restoran bölümünde ikramlarını alan misafirler daha sonra koçlar ve rehberler eşliğinde gerçekleşen tura katıldılar. Sırasıyla VIP locaları, basın toplantısı odasını, ünlü sanatçıların ve sporcuların imzalı fotoğraflarının yer aldığı koridorları, Boston Celtics ve Fenerbahçe soyunma odalarını, basın tribününü ve sporcuların maçlarda demeç verdiği bölümleri gezen misafirler son olarak saha içine indi ve kendilerini Ülker Sports Arena’ nın muhteşem atmosferine bıraktı.

ulker-sports-arena

 

Parkeye ayak basan genç Caddebostan’ lı sporcuların gözlerinde ki parıltı 2020 olimpiyatlarına aday ülkemiz için umut vericiydi. Turu tamamlayarak kendilerine ayırılan tribünlere yerleşen sporcular ve aileler, 2012-2013 sezonu basketbol ve voleybol antrenmanlarından oluşan videoları Ülker Sports Arena’ nın dev ekranlarından izlediler.

Video sonrasında Caddebostan Spor Okulları ve Gençlik Kampları’ nın kurucusu Hakan Sönmezöz, sporculara ve ailelere gençlerin spor yapmasının önemi, sporun gençler üzerindeki etkisi, eğitim ve spor ikilisinin nasıl yönetilmesi gerektiği ve sporcu ailesi olmanın ebeveynlerin hayatını nasıl etkilediği üzerine bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmada Caddebostan’ ın gelecek vizyonu hakkında da bilgiler aktaran Hakan Sönmezöz, başarılı sporcu olmak için sporcu, aile ve kulüp dayanışmasının önemini vurguladı.

Sporcu ailelerinin, çocukları için gösterdikleri özveriyi anlatan video sonrası sporcular ve koçların velilere yaptığı sürpriz pankartlar uzun süre ayakta alkışlandı. Organizasyonun sonunda salondan keyifle ayrılan sporcular ve veliler çıkışta organizasyonu düzenleyen koçları ve yöneticileri tek tek tebrik etti. Koçları temsilen kurucu Hakan Sönmezöz, genç sporcuları ve velileri yeni sezon da birçok renkli aktivite beklediğini müjdeledi.

Galeri
📆 17 Nisan 2013 Çarşamba 15:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR