MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Maltepe’de Sevgi Seli!

Maltepe’de Sevgi Seli!Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen 14 Şubat Sevgililer Günü organizasyonu tenor Aykut Yılmaz konseri ve sürpriz etkinliklerle Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in, eşi Dr. Tülin Zengin’le birlikte katıldığı gecede ünlü tenor Aykut yılmaz, Terakki Vakfı Akademi Orkestrası eşliğinde unutulmaz bir konser verdi. Farklı dillerde eserler seslendiren Yılmaz’ı sahnede Maltepe Belediyesi Bahadır Erdoğdu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Tomurcuk Vakfı öğrencileri yalnız bırakmadı.

Konser aralarında çeşitli gösterilerle konukların gönlünü fetheden özel eğitim öğrencilerinden Tomurcuklar ritim çalışmasıyla büyük beğeni kazandı. Bahadır Erdoğdu öğrencileri dans ve müzik gösterileriyle izleyenlere zevkli anlar yaşattı. Samanyolu şarkısı eşliğinde dans eden öğrencilere eşi Dr. Tülin Zengin’le birlikte eşlik eden Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin nakarat bölümünü seslendirerek yaptığı jestle salondan büyük alkış aldı.

Gecede konuşan Belediye Başkanı Zengin, “Sevginin, barışın egemen olduğu bir toplum, bir dünya istiyoruz ve diyoruz ki ülkemizin çevresi sevgi deniziyle beslensin ama görüyoruz ki çok kötü savaş kokuları var. Bu savaş çığırtkanlarının burada olup bu havayı teneffüs etmesini isterdim. Olsun, onların gözlerine sevgiyi ve barışı sokacağız. Sevgili dostlar bugün sevgilerimle beraber Tomurcukların, Bahadır’ların ve onların arkasında yürekleri sevgi dolu siz destekçilerin dostluklarıyla bu sevgi dolu günü kutladık. Hepinize teşekkür ederim.” dedi. Başkan Zengin, tenor Aykut Yılmaz’a günün hatırası olarak çiçek ve Maltepe’nin simgesi olan Bakireler Anıtı plaketini takdim etti.

aykut-yilmaz

 

Bahadır Erdoğdu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin son zamanlarda milyonlara ulaşan Gangnam Style dans gösterisi salonu coşturdu. Öğrencilerin gösterilerine hayran kaldığını ifade eden tenor Aykut Yılmaz, “Bir projeye ancak bu kadar güzel sahip çıkılır ve desteklenir. Başta Belediye Başkanı Sayın Zengin, Bahadır Erdoğdu ailesi olmak üzere tüm eğitim kadrosuna şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

 

Galeri
📆 18 Şubat 2013 Pazartesi 10:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR