MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Genel, Toplum » Ataşehir’den FSM Hastanesi’ne Hizmet Köprüsü!

Ataşehir’den FSM Hastanesi’ne Hizmet Köprüsü!



Sağlık alanında ilçeye katkı sağlamaya devam eden Ataşehir Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hasta taşıma aracı hediye etti.

 

Sosyal belediyeciliği kendine amaç edinmiş olan Ataşehir Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hasta taşıma aracı hediye etti. Hastaların hastane içinde daha rahat ulaşımını sağlayacak ring aracının teslim töreni, FSM Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimlik binası önünde gerçekleştirildi.

 

Teslim törenine Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der ve İsmail Kabakçı, birim müdürleri, meclis üyeleri, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Abdulvahit Sözüer ile Başhekimi Doç. Dr. İlknur Aktaş da katıldı.

 

atasehir-fsm-hizmet

 

Ataşehir Belediyesi’nin Anadolu Yakası’nda bir ilke imza attığının altını çizen Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin insanların sağlıklı yaşamaları için her alanda olduğu gibi sağlık alanında da Ataşehirlilere hizmet verdiğini ve belediyenin tüm birimlerine de bu konuda talimat verdiğini belirtti. Başkan Yardımcısı Abdullah Der, “Bu teslim töreni de belediyemizin hizmet yumağı içinde küçük bir damla.

 

Bu araç hastane içinde ring seferi yaparak, özellikle yaşlı ve yürümekte zorluk çeken hastaların imdadına yetişecektir” dedi. FSM Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İlknur Aktaş ise, Başkan İlgezdi ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti ve “Belediyemiz bize her zaman destek oluyor. Bu hizmet bizim için çok değerli. Araç, hastane içinde kazalara yol açmadan hastaların gidecekleri yerlere ulaşmasını sağlayacak. Bu araçların sayılarının artırılmasını istiyoruz” diye konuştu.

 

 

Galeri
📆 27 Aralık 2012 Perşembe 11:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR