MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » CEO’lar Öğrencilerle Buluştu!
CEO’lar Öğrencilerle Buluştu!


Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü’nün gerçekleştirdiği “PAZARLAMA STRATEJİLERİ VE HALKLA İLİŞKİLER ZİRVESİ”nde CEO’lar öğrencilerle buluştu.

 

Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler&Tanıtım Bölümü Araştırma Görevlisive Gazeteci
E. Sahra Öztürk’ün katkıları ve bölüm öğretim görevlilerinin desteği ile üniversitenin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü tarafından 6 Aralık perşembe günü gerçekleştirilen zirvede inşaat-dizi&film-otomotiv ve internet dünyasının başarılı isimleri yer aldı.

Zirvede Varyap Holding CEO’su Erdinç Varlıbaş, Tims Prodüksiyon Kurucusu & CEO’su Timur Savcı, Toyota CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Unilever Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika Marka Yöneticisi Orçun Doğan ve Google Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Mustafa İçil sunumlarında başarı gösterdikleri sektörlerin stratejilerinden bahsettiler. Sonrasında hem Yeditepe Üniversitesi hem de farklı üniversitelerden katılan öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

 

İlk oturumda “Pazarlamada Algılar ve Gerçekler” sunumuyla Unilever Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Marka Yöneticisi Orçun Doğan beğeni topladı. İkinci oturumda Varyap Holding CEO’su Erdinç Varlıbaş “Konuk Sektöründe Reklam Veren Olarak Ayrışmak” sunumunda iletişim çalışmalarındaki ve inşaat sektöründeki önemli iş stratejilerine değindi. Konferans sonrası ve yemekte de öğrencilerin sorularına cevap vererek öğrencilerin ilgi odağı oldu. Üçüncü oturumda yapımları beğenilerek izlenen Tims Prodüksiyon Kurucusu ve CEO’su Timur Savcı “Türk Dizi ve Filmlerinin Uluslararası Platformda Pazarlanması” üzerine bir konuşma yaptı. Dördüncü oturumda Toyota CEO’su Ali Haydar Bozkurt da samimi tavırları ile “ Liderlik ve Fark Yaratmak” sunum konusundaki önemli paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Sadece iş değil hayata dair de bilgi edindiklerini vurgulayan öğrenciler Ali Haydar Bozkurt’a birçok alanda soru sordular. Zirve Google Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Mustafa İçil’in “Dört Ekranlı Pazarlama” konulu sunumuyla sona erdi. Zirvedeki birbirinden değerli beş konuşmacıya katılımları ve önemli anlatımları için teşekkür edilerek plaket verildi. Etkinlik boyunca atılan tweetlerle aktif bir şekilde gerçekleştirilen zirveye katılımda bulunan hem Yeditepeli hem de farklı üniversitelerden katılan öğrencilere sertifika verildi.

 

 

 

Katılan Değerli konuşmacıların sunumlarında dikkat çektiği alanlar;

Orçun Doğan (Unilever Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika Marka Yöneticisi)
Sunum konusu: Pazarlamada Algılar Ve Gerçekler

Erdinç Varlıbaş (Varyap Holding CEO’su)
Sunum konusu: Konuk Sektöründe Reklam Veren Olarak Ayrışmak

Timur Savcı (Tims Prodüksiyon Kurucusu & CEO’su)
Sunum konusu: Türk Dizi ve Filmlerinin Uluslararası Platformda Pazarlanması

Ali Haydar Bozkurt (Toyota CEO’su)
Sunum konusu: Liderlik ve Fark Yaratmak

Mustafa İçil (Google Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika Bölge Pazarlama Müdürü)
Sunum konusu: Dört Ekranlı Dünyada Pazarlama

 

Galeri
📆 10 Aralık 2012 Pazartesi 14:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR