MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Platinum Yaşam İçin Start Verildi!
Platinum Yaşam İçin Start Verildi!


Teknik Yapı yılın son fırsatını, Evora İstanbul Platinum kulesindeki daireleri 95 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkararak sunuyor.

 

Evora İstanbul Platinum’un peşinatı müşteriye bırakan ödeme alternatiflerinde, sıfır faiz ve sıfır peşinat seçenekleri bulunuyor.

Teknik Yapı’nın Tuzla’da gerçekleştirdiği 5.073 dairelik Evora İstanbul projesinde Platinum kulesi satışa çıkıyor. Home, home office ve rezidans amaçlı olarak tasarlanan Platinum kulesi, ‘Peşinatı Siz Belirleyin’ sloganı kapsamında yılın son fırsatlarını sunuyor.

‘Peşinatı Siz Belirleyin’ sloganıyla seçkin sahiplerini bekleyen Evora İstanbul Platinum, 208 daireden oluşuyor. Home, home office ve rezidans amaçlı olarak tasarlanan Platinum kulesinde 1+1 ve 2+1 tipi daireler ağırlık kazanıyor. Rezidans hizmetinin verileceği Platinum’da 154 adet 1+1 tipi, 40 adet 2+1 tipi, 2 adet stüdyo tipi daire ile birlikte 10 ofis ve 2 ticari mağaza yer alıyor. 41,74 metrekare ile 133,66 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerin fiyatlı ise stüdyo tipi dairelerde 95 bin lira, 1+1 tipi dairelerde 142 bin 500 lira, 2+1 tipi dairelerde ise 237 bin liradan başlıyor.

 

Peşinatı müşteri belirliyor

Evora İstanbul Platinum’dan rezidans daire almak isteyenlere önemli avantajlar içeren ödeme seçenekleri sunuluyor. Mesela, hiç peşinat ödemeden Platinum kulesinden rezidans daire almak mümkün. Peşinatsız sistemi tercih edenlere, daire tutarının yüzde 45’ini 18 aya eşit olarak bölünen üç vadede sıfır faizli ödeme fırsatı sunuluyor. Kampanyanın hemen başlangıcında Platinum’dan daire alanların ilk ara ödemesi 6 ay sonra başlıyor.

Ara ödemesiz alternatifi tercih edenlere ise sektördeki en düşük konut kredisi faiz oranı olan yüzde 0.81 oranından başlayan ve 12 aydan 120 aya kadar farklı vadeler sunuluyor.

Yeşil vahanın ortasında yükselen kule

Yaklaşık 7 dönüm arsa alanı üzerinde sadece 945 metrekare oturuma sahip Evora İstanbul Platinum, yeşil bir vaha içinde yükselen kule olarak dikkat çekiyor. Sağlıklı bir yaşam konseptinin öne çıktığı Platinum kulesinin etrafında 3,3 dönüm yeşil alan yer alıyor. Sağlıklı yaşamın sürekliliğini sağlayacak aerobic, fitness gibi sosyal tesisleri açık havuz tamamlıyor. Temiz havanın kalıcılığı ise tamamı 268 araç kapasiteli kapalı otopark sistemi ile destekleniyor.

 

Galeri
📆 06 Aralık 2012 Perşembe 15:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR