MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Yazarlar » Trend Topic Programı!
Yıldırım Onur Erdiren
Yıldırım Onur Erdiren
Tüm yazıları için tıklayınız.
Trend Topic Programı!


Merhaba sevgili okuyucularım;

1 ay önce Kanal T ekranlarında yeni bir programa başladık. Bu yüzden hayatımda yeni bir heyecan var. Bu heyecanımı sizinle paylaşmak istedim.

Trend Topic yeni bir magazin programı. Program yapımcılığını sevgili Okan Karacan yapıyor. Alışılmış magazin programlarına yeni bir format getirdiğimizi düşünüyorum. Programda izleyicilere genç bir bakış aktarıyoruz. Her Cumartesi saat 16:30’da canlı yayında birbirinden ünlü konuklarımızı ağırlıyoruz. İşlediğimiz magazin haberlerini konuklarımız ve seyircilerle birlikte yorumluyoruz. Twitterdan katılımlarla birlikte çok eğlenceli bir şekilde geçiyor. Bu tür programlarda partnerle çalışmak zordur ama ben bu konuda şanslıyım. Işıl gayet başarılı ve deneyimli. Haftalık gazete küpürlerini ve diziler yorumlanıyor. Bu yüzden her hafta magazin ve dizileri takip etmek zorundayım. Hafta içleri dizileri izleyemeyenler için güzel bir fırsat gelişmeler hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Program çok yeni olduğu için inşallah uzun soluklu olmasını diliyorum. Biliyorsunuz birçok program bir bir bitiyor. Gelecek yazılarımda programla ilgili gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğim. Cumartesileri 16:30’da Kanal T ekranlarına bekliyorum. Sevgiler…

 

📆 04 Aralık 2012 Salı 10:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR