MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Osmanağa, Toplum » Kadıköy Teşkilatının Gururu!
Kadıköy Teşkilatının Gururu!


Mili Yüzücü Zeynep Dilek Gerez, Yüzme Federasyonu tarafından 10-11 Kasım tarİhleri arasında Ankara’da Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına düzenlenen ‘6. Master Yüzme Türkiye Cumhuriyet Şampiyonası’nda üstüste Türkiye rekorları kırarak Kadıköy’ün gururu oldu. AK Parti Kadıköy Osmanağa Kadın Kolları Mahalle Başkanı olan Zeynep Dilek Gerez, Ankara’da yapılan bu şampiyona da 400 m karışık 6.33.65 Türkiye rekoru, 100 m kurbağalama 1.32.64 Türkiye rekoru, 200 m kurbağalama 3.19.35 Türkiye rekoru kırarak İlçe teşkilatının göğsünü kabarttı.

 

Geçtiğimiz aylarda yapılan bir şampiyonada yine dereceyle dönen Zeynep Dilek Gerez ile gurur duyduğunu ifade edenAK Parti Kadıköy İlçe Kadın Kolları Başkanı İnci Akbulak, ”Eski Milli Yüzücümüz Zeynep Dilek Gerez göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Daha öncede elde ettiği bir çok şampiyonlukları var. İlçe Kadın Kolları olarak Ankara’ya giderek Atatürk’ün anısına düzenlenen 6. Master Yüzme Türkiye Cumhuriyet Şampiyonası’nda kendisine destek verdik.

 

Hem şahsım, hem kadın kollarımız ve hem de ilçe teşkilatımız adına Osmanağa Kadın Kolları Mahalle Başkanımız Zeynep Dilek Gerez’e bizi onurlandırdığı için teşekkür ediyorum” dedi. Milli Yüzücü Zeynep Dilek Gerez ödül töreninde madalyalarını  AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Metin Külünk’ten aldı.

 

 

Başkan Av. Hurşit Yıldırım’dan plaket

 

‘6. Master Yüzme Türkiye Cumhuriyet Şampiyonası’nda üstüste Türkiye rekorları kırarak Kadıköy’ün gururu olan Zeynep Dilek Gerez’e AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, başarılarından dolayı plaket verdi. 14 Kasım Çarşamba günü İlçe binasında yapılan Kadın Kolları toplantısına katılan İlçe Başkanı Yıldırım, ”Öncelikle Ankara’da ki yüzme yarışmalarında 3 rekor birden kırarak 3 ayrı birincilik elde eden Dilek kardeşimizi tebrik ediyorum. Kadın Kollarımızın başarıları zaten ortada. Bu anlamda başta İnci Başkanımız olmak üzere Kadın Kollarımızla gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Kadıköy Belediyesi’ni almakta, kaybetmekte sizn elinizde. Kadıköy için İlçede tam mesai yapan bütün Kadın Kolları ekibimize teşekkür ederim” dedi.

 

Zeynep Dilek Gerez 12 yaşında kurbağalama 100 m de 1.18.99 rekor derecesi 25 yıldır  hala kırılamadı (kendisi bile kıramamış)

 

Galeri
📆 22 Kasım 2012 Perşembe 12:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR