MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Maltepe’de Yenilenmeye Devam!
Maltepe’de Yenilenmeye Devam!


Maltepe Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, ilçe bazında Maltepelilere kazandırdığı projelerin yanı sıra mahalle bazında yaptığı çalışmalara yenilerini ekliyor.

Başkan Zengin, sözünü verdiği aile sağlığı merkezi, park ve muhtarlık binası açılışını Maltepeli vatandaşlarla birlikte yaptı. Esenkent Umut Sokak Parkı’yla başlayan açılışlara CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul milletvekilleri Mehmet Akif Hamzaçebi ve Kadir Gökmen Öğüt, çok sayıda siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Esenkent Mahalle Muhtarlık binası ve Gülensu Aile Sağlığı Merkezi açılışını gerçekleştiren Maltepe Belediye Başkanı, on sekiz mahallenin kendi karakterlerine özgü ihtiyaçları olduğunu, ilçeye yönelik yatırımların yanı sıra mahalle yatırımlarına da son derece önem verdiklerini söyledi.

Başkan Zengin, “Göreve geldiğimiz günden itibaren, hayalini kurduğumuz projeleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Sırası ve zamanı gelen tüm hizmetlerimizi Maltepeli vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Maltepe’yi yaşanabilir kent yapma idealimize kavuşmak için çalışırken, mahalleli vatandaşlarımızın eksiklerine de kulak veriyoruz. Amacımız, her bir Maltepeli vatandaşımızın Maltepe’de yaşamaktan mutlu olduğunu görmek. Burada bugün açılışını yaptığımız muhtarlık binasının üst katını bilgilendirme ofisi oluşturuyor. Daha önce sözünü ettiğimiz gibi vatandaşlarımız binalarıyla ilgili her türlü bilgiyi alabilecekler.

Ben de zaman zaman buraya gelerek vatandaşlarımıza en yetkili ağızdan bilgi

 

vereceğim. Bilgilendirme süreci bittikten sonra eğitim evi olarak hizmet vermeye devam edecek. 2 Temmuz Parkı’yla başladığımız hizmetlerimiz Esenkent’te on tane park, arkasından da her türlü hizmeti verdiğimiz camilerimiz, okullarımız olarak devam ediyor. Diğer mahallelerimizde de benzer çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.  Halkımıza bize inandığı ve güvendiği için teşekkür ediyorum. Bize inanlar, güvenenler hiçbir zaman yarı yolda kalmayacaktır. Biz sizdeniz, siz de bizdensiniz” diye konuştu. Ayrıca CHP Esenkent mahalle temsilciğinin açılışı da coşkulu bir kalabalıkla yapıldı.

 

Galeri
📆 06 Kasım 2012 Salı 11:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR