MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kadıköy Gençliği Kadıköy’ü Canlandırdı!
Kadıköy Gençliği Kadıköy’ü Canlandırdı!


AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları, Av. İsa Sinan Göktaş’ın başkanlığında fevkalade götürdüğü ”Durma Sende Gönüllü Ol, Kadıköy Can Bulsun, Kan ‘Can’dır, Haydı Gençlik Kadıköy’ü Canlandır” kan kampanyasını İstanbul birinciliği ile tamamladı. Bu kampanyada 104 vatandaşımız kan verdi.

 

AK Parti İstanbul Gençlik Kolları, Türk Kızılayı ile ”Kan Candır, Haydi Gençlik İstanbul’u Canlandır” temalı kan bağışı kampanyası düzenledi. Bu kampanya ilçelerde de devam etti. 4 Kasım Pazar günü Kadıköy İskele Meydanı’na Kızılay çadırı açan AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları, Av. İsa Sinan Göktaş’ın başkanlığında fevkalade götürdüğü ”Durma Sende Gönüllü Ol, Kadıköy Can Bulsun, Kan ‘Can’dır, Haydı Gençlik Kadıköy’ü Canlandır” kan kampanyasını İstanbul birinciliği ile tamamladı. Bu kampanyada 104 vatandaşımız kan verdi.

 

Gençlik Kolları’nın kalabalık bir ekiple yürüttüğü ve vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kan kampanyasına ayrıca; AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, AK Parti Kadıköy İlçe Kadın Kollar Başkanı İnci Akbulak, AK Parti Kadıköy İlçe Başkan Yardımcıları Siyasi ve Hukuk İşleri Birim Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Sosyal İşler Birim Başkanı Emin Ali Önder, Tanıtım Medya Birim Başkanı Birol Boz, Dış İlişkiler Birim Başkanı Levent Fındıkçı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve mahalle teşkilatları destek verdi.

 

 

Kadıköy’de açtıkları Kızılay çadırının yoğunluk yaşadığını ifade eden AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. İsa Sinan Göktaş, ”İl Başkanlığımız tarafından organize edilen ve ilçe olarak bizlerde Kadıköy’de devam ettirdiğimiz ”Kan ‘Can’dır” kan kampanyamız açtığımız saatten kapattığımız saate kadar çok yoğun geçti. Vatandaşlarımızın bu duyarlı davranışı bizi fazlasıyla memnun etti. Burada emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Daha önce Kadıköy’de bu tür kampanyalar yaptıklarını ancak istedikleri verimi alamadıklarını ifade eden Türk Kızılayı İstanbul Şubesi’nde görevli Dr. Selma Ersan, ”Biz Kılızay oalarak Kadıköy’e çok geldik. O kampanyalarda  en fazla 15 ile 45 arasında bir katılım oluyordu.

 

 

AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları’nın bu kan kampanyasında inanılmaz bir ilgi vardı. Şunu özellikle vurgulamak istiyorum; bu yoğun ilgi karşısında yetiştirmekte zorlandık. 11.00-19.00 saatleri arasında yürüttüğümüz bu çalışmada bir dakika olsun dinlenmedik. Bu kampanyada 104 vatandaşımız kan verdi. Gidenler ve kuyrukta beklemek istemeyenleri de hesaba katarsak büyük bir rekora izma atardık” diye konuştu.

  

 

 

Galeri
Etiketler: , , , , ,
📆 05 Kasım 2012 Pazartesi 15:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR