MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » ANAFOD İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Dostları!

ANAFOD İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Dostları!12-2013 sezonu açılışımızı Sayın Prof. Sabit Kalfagil sunum ve söyleşisi ile 16 Ekim 2012 salı günü 20:00’de impladent konfrerans salonunda yapacağız.

16 Ekim2012 salı günü Sayın Prof. Sabit Kalfagil sezon açılışımızı onurlandıracaktır.

 

Prof. Sabit Kalfagil’in Fotoğraf yolculuğu 1960 yılında başladı. Mimarlık ve Arkeolojik eserlerin belgelenmesi biçiminde süren çalışmaları giderek Anadolu insanı, doğası ve kültürüne tanıklık etme misyonuna dönüştü. Çalışmaları birçok ulusal ve uluslar arası yarışmalarda ödüllendirildi.

1989’da Doçent oldu ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünde Belgesel Fotoğraf Sanat Dalı Başkanı oldu.

1998’de Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümüne Profesör olarak atandı ve halen bu bölümde Ana Sanat Dalı Başkanıdır.

Profesyonel Tanıtım Fotoğrafcıları Derneği ve İFSAK’ın onur üyesidir.

 

2012-2013 sezon hedeflerimiz ve görev dağılımı :

Fotoğraf projeleri oluşturmak ve yaşama geçirmek için Baytekin Kara ve Doğan Alpay

Fotoğraf yarışmalarını ve başarı grafiklerini artırmak için Doğan AlpayEğitim çalışmalarımız için Baytekin Kara ve Seval DanışmanGösteri,sunum etkinliklerimizi planlamak üzere Ergün Karaalioğlu ve Ünal Geciroğlu Fotoğraf çekim gezilerimizi organize etmek üzere Hasan Özdemir Kültür ve Sanat etkinlikleri gezilerini organize etmek üzere Bülent Yüksel Basın ve Halkla ilişkiler, sosyal komitemizde İnci Çelik, Ayşe Dayı, Tomris Sarhan, Altunay Geciroğlu Fotogen ile kooardinasyonu Doğan Alpay, Bülent Yüksel, Baytekin Kara Çalışmalarımızda görev almak isteyen arkadaşlarımız lütfen ilgi alanınıza göre sorumlu arkadaşlarımızla temas kurunuz.

Sosyal Sorumluluk Duyurumuz :

Kartal Halk Eğitim Merkezi bu yılda Fotoğrafçılık kursu açmaya karar verdi. Sınıf açılabilmesi için 15 kişi üzeri kayıt olunması gerekmekte.

Lütfen bütün ilişkilerinizde bu bilgiyi yaygınlaştırın ki Kartal Halk Eğitim Merkezinde Fotoğrafçılık Eğitimi süreklilik kazansın.

 

Adres :

İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mimar Sinan Cad. No: 8c Maltepe / İstanbul

(216) 370 01 87 – (533) 314 53 55

impladent@impladent.com.tr

📆 08 Ekim 2012 Pazartesi 11:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR