MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » Dengizek, Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim!

Dengizek, Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim!Maltepe’de hizmet veren Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Süha Dengizek, yeni eğitim öğretim dönemi dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada,       

Eğitim önemle üzerinde durduğumuz konudur,

“Öncelikli olarak 2012 -2013 Eğitim ve öğretim yılında Tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimize yürekten başarılar diliyorum. Bizim Vakıf olarak çok önemle üzerinde durduğumuz eğitimdir. Bu konuda çok ciddi çalışmalar yapmaktayız. Tahsil yapan gençlerimize burs vermek, yurt açmak ve iaşelerini sağlamak için kalıcı ve daimi projeler hazırlamaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki kalıcı olan insana yatırım ve insanlığa yapılan hizmettir.

       Herefene toplantıları başlıyor!

Yaz ayı münasebetiyle ara vermiş olduğumuz HEREFENE toplantılarımız, bu ayın son Perşembe’siyle yine başlayacaktır. Değerlerimizle, inançlarımızla, kültürümüzle, hemşerilerimizle yine birlikte olacağız. Her bir HEREFENE toplantısı Milli ve manevi havanın teneffüs edilmesine hizmet etmektedir. Bu şuur ve bu inançla yapılan toplantılar kültürümüzün ve değerlerimizin kaybolmadan yaşamasını sağlamaktadır.

Herefene toplantılarımıza sadece hemşerilerimiz değil, ülkemizin tüm değerleri katılmaktadır ve onlara da açıktır. Biz DADAŞ kavramını içini dolduran herkesi DADAŞ kabul ederiz ve öyle görürüz. Biliriz ki DADAŞ Mazlumun yanında, zalimlerin karşısında, cesur, vakur, hakkı ve hakikati kendine destur edinmiş; şahsiyet ve haysiyet timsali, bir insandır. Onun için biz herkesi Erzurumlu DADAŞ olarak görürüz.

       Vakfımızda çeşitli etkinlikler yapılmaktadır

Yeni vakıf binasında İnternet, Bilgisayar, Bar çalışmaları, Kuran-ı Kerim dersleri, Karate-do antrenmanları arz ve talep doğrultusunda planlanacaktır. Bunun çalışmalarını yönetim kurulundaki arkadaşlarımız hazırlamaktadırlar. Vakıf olarak bu hizmetlerin hepsi hemşerilerimize olduğu gibi tüm halkımıza da açık olarak yapılmaktadır.

Bu halisane duygularla yönetim kurulundaki arkadaşlarımla vakfımızda, birlik ve beraberlik içinde başta Erzurumlular olmak üzere Milletimize, Türk-İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlı güzel hizmetler sunmak dileğimiz ve temennimizdir” dedi.

📆 14 Eylül 2012 Cuma 14:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR