MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » FSM’de Bir Şerit Daha Trafiğe Kapatılacak!
FSM’de Bir Şerit Daha Trafiğe Kapatılacak!


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, 25 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde bir şeridin daha trafiğe kapatılacağı belirtildi. Buna göre FSM köprüsünün güneş kısmında kapalı şerit sayısı 3’e yükselecek.

Açıklamada, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, FSM Köprüsü bakım onarım çalışmaları kapsamında asfalt çalışmaları nedeniyle bir şeridin daha trafiğe kapatılacağı ifade edildi. Açıklamada, 25 Temmuz Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren Güney taşıma yolundaki 1 şeridin daha trafiğe kapatılacağı aktarıldı. Bu işlemle güney yolundaki kapalı şerit sayısı 3’e yükselirken, kalan 5 şerit ise trafiğin yoğun olduğu istikametten 3 şerit, diğer istikametten ise 2 şerit olarak verilecek. Açıklamada, kapatılan şeridin 27 Temmuz Cuma günü gece yarısı tekrar trafiğe açılacağı bildirildi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘TOPLU TAŞIMA’ ÖNLEMİ

Açıklamada, İETT Genel Müdürlüğü’nün çalışmalardan dolayı hem deniz taşımacılığını desteklemek hem de köprülerden geçen hatlardan doğacak talebi karşılamak için ek otobüs seferleri hizmete koyacak. Otobüs A.Ş. deniz ulaşımını desteklemek için ring seferlerini artıracak ve Şehir Hatları A.Ş. ise Küçüksu – İstinye arasındaki seferlerini yeniden düzenleyecek.

Küçüksu-İstinye-Küçüksu hattında düzenlenecek seferler hafta içi her gün sabah ve akşam saatlerinde karşılıklı 40 sefer olarak düzenlenecek. 15 dakika aralıklarla yapılacak seferler, 16 Eylül 2012’ ye kadar sürecek. (CHA)

📆 24 Temmuz 2012 Salı 14:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR