MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Genel, Manşet, Mekanlar, Politika » Erdoğan, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’ni ziyaret etti
Erdoğan, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’ni ziyaret etti


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’ni ziyaret etti. Dönüşte, bir taksi durağının yetkilisi Erdoğan’a, daha önce beraber çekildikleri çerçevelenmiş bir fotoğraf hediye etti.

Başbakan Erdoğan, İstanbul’daki programları kapsamında Batı Ataşehir’de yapımı devam eden Mimar Sinan Camii’ni ziyaret etti. Burada yaklaşık yarım saat kalan ve çalışmalar hakkında bilgi alan Erdoğan, konvoy ile ziyaretten dönerken Şirin Taksi Durağı’nın önünde durdu. Taksi Durağı’nın yetkilisi Yavuz Coşkun ile bir süre sohbet eden Erdoğan’a, Yavuz Coşkun daha önce beraber çekildikleri çerçevelenmiş bir fotoğraf hediye etti. Erdoğan’ın konvoyu buradan ayrılarak, Üsküdar’daki evine yöneldi.

Yavuz Coşkun, taksi durağının Başbakan Erdoğan’ın yardımı ve talimatıyla yapıldığını söyledi. Coşkun, “Kendisine daha önce beraber çekildiğimiz bir fotoğraf hediye ettim. Sağ olsun kırmadılar ve kabul ettiler. Sağlık durumunu sordum, ‘Gayet iyi’ dedi.” diye konuştu.

İstanbul CHA

📆 12 Temmuz 2012 Perşembe 18:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR